OE 8A0698151F
VOLKSWAGEN
Sada brzdových destiček
VOLKSWAGEN8A0 698 151 F, 8A0698151F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BREMBO Sada brzdových destiček BRE P65005
    zvětšitBREMBO Sada brzdových destiček ‐ BRE P65005
    2 899,-ve skladu
    šířka [mm]: 132Tloušťka / síla [mm]: 18Výška [mm]: 71Uzavírací výstražný kontakt: pro uzavírací výstražný ukazatelDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíBrzdový systém: BremboDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechemWVA číslo: 20953EAN:8020584056608Použitá čísla20953, 7262D372, 7327D447, D372 7262, D3727262, D447 7327, D609 7327
  • JAPKO Sada brzdových destiček JPK 500904
    zvětšitJAPKO Sada brzdových destiček ‐ JPK 500904
    539,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaWVA číslo: 20953Pro OE číslo: 8A0615115FVýška [mm]: 70,8šířka [mm]: 131,8EAN:8052553297644AUDI8A0 615 115 F (8A0615115F)8A0 698 151 E (8A0698151E)8A0 698 151 F (8A0698151F)8A0615115F8A0698151D8A0698151E8A0698151FPORSCHE928351939019283519310192835193902928351939049443519390294435193903965351939029653519390399335193901VOLKSWAGEN8A0698151F8A0 698 151 F (8A0698151F)Konkurenční kódy
  • TRW Sada brzdových destiček - kotoučová brzda TRW GDB816
    zvětšitTRW Sada brzdových destiček - kotoučová brzda ‐ TRW GDB816
    1 329,-ve skladu
    Omezení výrobce: TRWšířka [mm]: 144,7Výška [mm]: 67Tloušťka / síla [mm]: 19Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Varovný odstup [mm]: 295Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: Šrouby třmenůBrzdový systém: není pro Carbon-keramické brzdové kotouče jen ve spojení s ocelovými brzdovými kotoučiEAN:3322936408161Použitá čísla21137, 21288
    AUDI447 698 151 (447698151)447 698 151 A (447698151A)447 698 151 B (447698151B)447 698 151 E (447698151E)447 698 151 F (447698151F)447698151A447698151B447698151E447698151F8A0 698 151 D (8A0698151D)8A0 698 151 F (8A0698151F)8A0698151D8A0698151FSEAT447 698 151 (447698151)447 698 151 B (447698151B)447 698 151 E (447698151E)447698151B447698151EŠKODA447 698 151 B (447698151B)447 698 151 E (447698151E)447698151B447698151EVOLKSWAGEN447 698 151 (447698151)447 698 151 A (447698151A)447 698 151 B (447698151B)447 698 151 E (447698151E)447 698 151 F (447698151F)447698151447698151B447698151E447698151F8A0 698 151 F (8A0698151F)Konkurenční kódy