OE 853698151E
AUDI, VAG
Sada brzdových destiček
| AUDI | 853 698 151 E, 853698151E |
| VAG | 853 698 151E, 853698151E |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 36790
zvětšit
409,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 118,9Výška 1 [mm]: 69,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 16,3Brzdový systém: LUCAS/TRWUzavírací výstražný kontakt: bez integrovaného snímače opotřebeníEAN:8717109048315Použitá čísla: 20168, 20778, 20901Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
AUDI853698151E855698151BSEAT357.698.151A (357698151A)JZW698151FVOLKSWAGEN357698151AJZW698151FVAG357 698 151A (357698151A)853 698 151E (853698151E)855.698.151B (855698151B)JZW 698 151F (JZW698151F)EICHER101440019OSCA00549CHERY720050006T113501080Konkurenční kódyInformace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -