OE 811419812B
SEAT
Čep řízení
SEAT811 419 812 B, 811419812B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • GSP Čep řízení GSP S070018
    zvětšitGSP Čep řízení ‐ GSP S070018
    147,-ve skladu
  • MOOG Čep řízení MG AU-ES-3916
    zvětšitMOOG Čep řízení ‐ MG AU-ES-3916
    239,-ve skladu
    Rozměr závitu 1: M14X1.5Rozměr závitu 2: M12X1.5Průměr [mm]: 12Tvar: rovnýTyp kontejneru: BoxDélka 1 [mm]: 75Délka 2 [mm]: 19,5Délka balení [cm]: 13šířka balení [cm]: 8,5Výška balení [cm]: 6,5EAN:5010874761933AUDI811419812B811419812A811 419 812 B (811419812B)811 419 812 A (811419812A)8A0 419 812 (8A0419812)8A0419812SEAT8A0 419 812 (8A0419812)811419812B811 419 812 B (811419812B)8A0419812ŠKODA8A0 419 812 (8A0419812)8A0419812811419812B811 419 812 B (811419812B)VOLKSWAGEN8A04198128A0 419 812 (8A0419812)811419812A811419812B811 419 812 B (811419812B)811 419 812 A (811419812A)Konkurenční kódy
  • QWP Čep řízení QWP WSS107
    zvětšitQWP Čep řízení ‐ QWP WSS107
    168,-ve skladu
    Délka [mm]: 91šířka [mm]: 34Výška [mm]: 62Požadovaný počet kusů: 1Velikost závitu: M14x1.5Druh závitu: s pravotočivým závitem s vnitřním závitemPoužitá číslaG0-525, G0-061, AU-ES-3916, 915402, G0-062, 02268, G0-507, 811 419 812B, G1-106, 811 419 812A, JTE144, 282012, TA1069, 116 020 3916, 10143 02
    AUDI811 419 812A (811419812A)811 419 812B (811419812B)8A0 419 812 (8A0419812)SEAT811 419 812 B (811419812B)8A0 419 812 (8A0419812)ŠKODA811 419 812 B (811419812B)8A0 419 812 (8A0419812)VOLKSWAGEN811419812B8A0 419 812 (8A0419812)811 419 812A (811419812A)VAG811 419 812B (811419812B)811 419 812A (811419812A)VW (SVW)811 419 812 A (811419812A)Konkurenční kódy