OE 811133511D
VAG
Palivový filtr
VAG811 133 511 D, 811133511D
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • FILTRON Palivový filtr FI PP826
    zvětšitFILTRON Palivový filtr ‐ FI PP826
    439,-ve skladu
    Typ filtru: našroubovaný filtrEU-nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): Potřebné znalosti mechaniky dle IEC 60417-6183Výška [mm]: 172Vnější průměr [mm]: 81Rozměr závitu - vstup: M14x1.5Rozměr závitu - výstup: M14x1.5EAN:5904608008268FORD5022 736 (5022736)50227365025 106 (5025106)5025106VOLKSWAGEN811133511A811133511DVAG811 133 511 A (811133511A)811 133 511 D (811133511D)811133511A811133511DACFS23Konkurenční kódy
  • KNECHT Palivový filtr KNC KL 29
    zvětšitKNECHT Palivový filtr ‐ KNC KL 29
    519,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,5Výška [mm]: 172,5Rozměr závitu - vstup: M14x1,5Rozměr závitu - výstup: M14x1,5Výška balení [cm]: 18,00Hmotnost netto [g]: 351Délka balení [cm]: 9,0šířka balení [cm]: 9,00EAN:4009026002582Použitá čísla77397888
  • MAHLE Palivový filtr MAO KL 29
    zvětšitMAHLE Palivový filtr ‐ MAO KL 29
    629,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,5Výška [mm]: 172,5Rozměr závitu - vstup: M14x1,5Rozměr závitu - výstup: M14x1,5Výška balení [cm]: 18,00Hmotnost netto [g]: 351Délka balení [cm]: 9,0šířka balení [cm]: 9,00EAN:4009026002582Použitá čísla77397896