OE 7M3422804SK
VOLKSWAGEN
Axiální kloub příčného táhla řízení
VOLKSWAGEN7M3 422 804 SK, 7M3422804SK
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • FEBI Axiální kloub příčného táhla řízení PROKIT FB 12001
    zvětšitFEBI Axiální kloub příčného táhla řízení PROKIT ‐ FB 12001
    349,-ve skladu
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • GSP Axiální kloub příčného táhla řízení GSP S030095
    zvětšitGSP Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ GSP S030095
    189,-ve skladu
    Rozměr závitu 1: M14X1,5Rozměr závitu 2: M14X1,5EAN:6928536168398Použitá číslaGSU030095
  • QWP Axiální kloub příčného táhla řízení QWP WSS210
    zvětšitQWP Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ QWP WSS210
    269,-ve skladu
    Délka [mm]: 198šířka [mm]: 38Výška [mm]: 38Požadovaný počet kusů: 1Velikost závitu: M14x1.5Druh závitu: s pravotočivým závitem s vnějším závitemPoužitá číslaJAR153, 915258, 593969, 28648 01, 12001, 116 030 8261/HD, FZ2514, S 20.44.730, TA1673, 1 001 398, 1 092 382, 1 020 496, 1 020 497, VO-AX-0358
    AUDI1001398FORDYM21-3281-AA (YM213281AA)95VW-3280-AF (95VW3280AF)95VW-3280-AG (95VW3280AG)YM21-3281-AB (YM213281AB)95VW-3280-AH (95VW3280AH)95VW-3281-AF (95VW3281AF)95VW3281AG95VW3281AHYM21-3280-AB (YM213280AB)1 001 398 (1001398)YM21-3280-AA (YM213280AA)1 020 496 (1020496)1 020 496 S1 (1020496S1)1 020 497 (1020497)1 092 382 (1092382)1001396100139712335531233552112150910923761121508SEAT7M3 422 804 (7M3422804)7M3 422 810 (7M3422810)7M3 422 804 SK (7M3422804SK)7M3 422 804 A (7M3422804A)7M3 422 803* (7M3422803)7M3 422 803 A (7M3422803A)ŠKODA1001398VOLKSWAGEN7M0 422 803 F (7M0422803F)7M0 422 803 A (7M0422803A)7M0 422 803 E (7M0422803E)7M0 422 803 G (7M0422803G)7M3 422 810 (7M3422810)7M3 422 804 SK (7M3422804SK)7M3 422 804 A (7M3422804A)7M3 422 804 (7M3422804)7M3 422 803 A (7M3422803A)7M3 422 803 (7M3422803)7M0 422 821F (7M0422821F)7M0 422 804 G (7M0422804G)7M0 422 804 F (7M0422804F)7M0 422 804 E (7M0422804E)7M0 422 804 A (7M0422804A)Konkurenční kódy