OE 7M3422803
SEAT, VOLKSWAGEN, VAG
Axiální kloub příčného táhla řízení, příčné táhlo řízení
SEAT7M3 422 803, 7M3 422 803*, 7M3422803
VOLKSWAGEN7M3 422 803, 7M3 422 803*, 7M3422803
VAG7M3 422 803, 7M3.422.803, 7M3422803
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Příčné táhlo řízení ABS 250226
    zvětšitA.B.S. Příčné táhlo řízení ‐ ABS 250226
    569,-ve skladu
    Délka [mm]: 421Párová čísla výrobku: 250227EAN:8717109340211FORDYM213281AB95VW3281AH109238211215091233552SEAT7M3422803A7M34228037M0422803F7M0.422.803G (7M0422803G)VOLKSWAGEN7M3422803AVAG7M0 422 803G (7M0422803G)7M3 422 803A (7M3422803A)7M3.422.803 (7M3422803)7M3.422.803A (7M3422803A)OSCA14738Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • CORTECO Axiální kloub příčného táhla řízení COR 49398853
    zvětšitCORTECO Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ COR 49398853
    289,-ve skladu
  • CORTECO Příčné táhlo řízení COR 49400964
    zvětšitCORTECO Příčné táhlo řízení ‐ COR 49400964
    589,-u výrobce
  • DELPHI Axiální kloub příčného táhla řízení DF TA1673
    zvětšitDELPHI Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ DF TA1673
    229,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravapravá přední nápravaRozměr závitu 2: M14x1.5Délka [mm]: 198šířka [mm]: 38Výška [mm]: 38Délka axiálního kloubu [mm]: 182EAN:5012759143162FORDYM213280AB95VW3281AH95VW3280AG1233553123355295VW3281AG95VW3280AH720094411215091121508109237610204961001398100139610013957398676YM213280AASEAT7M0422807G7M3 422 804 (7M3422804)7M3422821VOLKSWAGEN7M3 422 804 (7M3422804)7M3 422 803 (7M3422803)7M34228217M0422807G7M0 422 821F (7M0422821F)Konkurenční kódy