OE 7M0615601A
AUDI, FORD, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
| AUDI | 7M0615601A |
| FORD | 7M0 615 601A, 7M0615601A |
| SEAT | 7M0 615 601 A, 7M0 615 601A, 7M0.615.601A, 7M0615601A |
| ŠKODA | 7M0 615 601 A, 7M0615601A |
| VOLKSWAGEN | 7M0 615 601 A, 7M0 615 601A, 7M0615601A |
| VAG | 7M0 615 601 A, 7M0 615 601A, 7M0615601A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový kotouč - 268 mm ABS 16298
zvětšit
519,-ve skladuSrovnávací průměr: 268Vnější průměr [mm]: 268Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 46Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Průměr náboje [mm]: 158EAN:8717109016369FORD1001094102360510445701045995113798511379861526694729502095VWX2A315A1D95VWX2A315AD95VWX2A315AESEAT7M0.615.601A (7M0615601A)7M0.615.601B (7M0615601B)7M0.615.601C (7M0615601C)VOLKSWAGEN7M0615601A7M0615601B7M0615601CVAG7M0 615 601A (7M0615601A)7M0 615 601B (7M0615601B)7M0 615 601C (7M0615601C)EICHER104440669OSCA08776Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
ATE Brzdový kotouč - 268 mm AT 410223