OE 7M0615601A
ŠKODA
Brzdový kotouč
ŠKODA7M0 615 601 A, 7M0615601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Brzdový kotouč - 268 mm BO 0986478421
    zvětšitBOSCH Brzdový kotouč - 268 mm ‐ BO 0986478421
    609,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 268Vnější průměr [mm]: 268Síla brzdového kotouče [mm]: 9,9Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 45,7Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Počet děr: 5Povrch: nátěrSplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 16,3EAN:31651431181464047024116276Použitá číslaBD352, E1 90 R -02C0371/0135
    Nahrazuje0 986 479 863
    FORD100109410236051045995113798595VWX 2A315 AD (95VWX2A315AD)95VWX2A315AD95WX2A315ABSEAT7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)7M0 615 601 C (7M0615601C)ŠKODA7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)VOLKSWAGEN7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)7M0 615 601 C (7M0615601C)Konkurenční kódy