OE 7M0615601
VAG
Brzdový kotouč
VAG7M0 615 601
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • KAMOKA Brzdový kotouč - 268 mm KAM 1031694
    zvětšitKAMOKA Brzdový kotouč - 268 mm ‐ KAM 1031694
    569,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 268Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Počet děr: 5Výška [mm]: 45Centrovací průměr [mm]: 68Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 268EAN:5908242627663FORD7M0615601C95VW-2A315-AB (95VW2A315AB)95VW-2A315-AD (95VW2A315AD)95VWX 2A315 AD (95VWX2A315AD)95VW-2A315-A1D (95VW2A315A1D)95VWX-2A315-A1D (95VWX2A315A1D)95VWX-2A315-AE (95VWX2A315AE)95VWX2A315AD95WX2A315AB95WX2A315AC15266947M0615601B11379867295020113798510459951044570102360510010947M0 615 601A (7M0615601A)SEAT7M0615601B7M0615601A7M0615601C7MO615601C7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)ŠKODA7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)7M0615601CVOLKSWAGEN7M0 615 601 B (7M0615601B)7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 C (7M0615601C)VAG7M0615601C7M0615601B7MO615601A7M0615601A7M0 615 601 (7M0615601)1001094Konkurenční kódy