OE 7M0422804A
VOLKSWAGEN
Axiální kloub příčného táhla řízení
VOLKSWAGEN7M0 422 804 A, 7M0422804A, 7M0422804A*
    279,-ve skladu
    Rozměr závitu 1: M14x1,50Rozměr závitu 2: M14x1,50Délka axiálního kloubu [mm]: 185EAN:4014870430849FORD1 020 497* (1020497)1 020 496* (1020496)102049710204961001397* (1001397)10013971001396* (1001396)1001396SEAT7M0 422 804 F* (7M0422804F)7M0 422 804 E* (7M0422804E)7M0 422 804 G* (7M0422804G)7M0 422 803 G* (7M0422803G)7M0 422 803 F* (7M0422803F)7M0422803E7M0 422 803 E* (7M0422803E)7M0422803F7M0422803G7M0422804G7M0422804E7M0422804FVOLKSWAGEN7M0422803A7M0 422 804 E* (7M0422804E)7M0422804G7M0 422 804 F* (7M0422804F)7M0 422 804 G (7M0422804G)7M0422804F7M0 422 804 G* (7M0422804G)7M0422803G7M0422804E7M0422803A* (7M0422803A)7M0422804A* (7M0422804A)7M0422803E7M0422804A7M0422803F7M0 422 804 E (7M0422804E)7M0 422 804 F (7M0422804F)7M0 422 803 A (7M0422803A)7M0 422 803 E (7M0422803E)7M0 422 803 E* (7M0422803E)7M0 422 803 F (7M0422803F)7M0 422 803 F* (7M0422803F)7M0 422 803 G (7M0422803G)7M0 422 803 G* (7M0422803G)7M0 422 804 A (7M0422804A)Konkurenční kódy