OE 7M0127401C
VAG
Palivový filtr
VAG7M0 127 401 C, 7M0127401C
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DENCKERMANN Palivový filtr DCR A120153
    zvětšitDENCKERMANN Palivový filtr ‐ DCR A120153
    229,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíVýška [mm]: 172Vnější průměr 1 [mm]: 80Vnější průměr 2 [mm]: 89Vnitřní průměr 1 [mm]: 8Vnitřní průměr 2 [mm]: 8EAN:5901225701565FORD1 118 642 (1118642)1 131 927 (1131927)1 482 619 (1482619)1120 224 (1120224)112022111202241131927XM 219 A 011 AA (XM219A011AA)XM21-9A011-AA (XM219A011AA)XM219A011AASEAT7M0 127 401 A (7M0127401A)7M0 127 401 B (7M0127401B)7M0 127 401 C (7M0127401C)VOLKSWAGEN7M0 127 401 A (7M0127401A)7M0 127 401 B (7M0127401B)7M0 127 401 C (7M0127401C)7M0127401A7M0127401B7M0127401C7MO127401AVAG7M0 127 401 A (7M0127401A)7M0 127 401 B (7M0127401B)7M0 127 401 C (7M0127401C)7M0127401A7MO 127 401 A (7MO127401A)7MO127401AACXD 9056 E (XD9056E)Konkurenční kódy
  • FILTRON Palivový filtr FI PP839/6
    zvětšitFILTRON Palivový filtr ‐ FI PP839/6
    359,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíEU-nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): Potřebné znalosti mechaniky dle IEC 60417-6183Výška [mm]: 143Vnější průměr [mm]: 88Vpusť [mm]: 8Odtok [mm]: 8EAN:5904608088390FORD1120 224 (1120224)11202241131 927 (1131927)1131927XM21-9A011-AA (XM219A011AA)XM219A011AAVOLKSWAGEN7MO127401A7M0127401C7M0127401B7M0127401AVAG7M0 127 401 A (7M0127401A)7M0 127 401 B (7M0127401B)7M0 127 401 C (7M0127401C)7M0127401A7MO 127 401 A (7MO127401A)7MO127401AKonkurenční kódy
  • FRAM Palivový filtr FF PS9476
    zvětšitFRAM Palivový filtr ‐ FF PS9476
    419,-ve skladu
  • HENGST FILTER Palivový filtr HGF H143WK
    zvětšitHENGST FILTER Palivový filtr ‐ HGF H143WK
    459,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíVnější průměr [mm]: 88Výška [mm]: 174EAN:4030776008906Použitá čísla678200000
    FORD1 118 642 (1118642)XM21-9A011-AC (XM219A011AC)XM21-9A011-AA (XM219A011AA)XM 219 A 011 AA (XM219A011AA)1 482 619 (1482619)1 120 221 (1120221)1 120 224 (1120224)1 131 927 (1131927)VAG7MO 127 401 A (7MO127401A)7M0 127 401 C (7M0127401C)7M0 127 401 B (7M0127401B)7M0 127 401 A (7M0127401A)Konkurenční kódy
  • KNECHT Palivový filtr KNC KL 476D
    zvětšitKNECHT Palivový filtr ‐ KNC KL 476D
    719,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,0Výška [mm]: 168,0Vpusť [mm]: 8Odtok [mm]: 8,0Výška balení [cm]: 18,00Hmotnost netto [g]: 270Délka balení [cm]: 9,0šířka balení [cm]: 9,00EAN:4009026927151Použitá čísla70602881
    NahrazujeKL 476
  • MAHLE Palivový filtr MAO KL 476D
    zvětšitMAHLE Palivový filtr ‐ MAO KL 476D
    679,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,0Výška [mm]: 168,0Vpusť [mm]: 8Odtok [mm]: 8,0Výška balení [cm]: 18,00Hmotnost netto [g]: 270Délka balení [cm]: 9,0šířka balení [cm]: 9,00EAN:4009026927151Použitá čísla70602882