OE 7H0823359B
VOLKSWAGEN
Plynová vzpěra zavazadlového prostoru, pneumatická vzpěra kapoty motoru
VOLKSWAGEN7H0 823 359 B, 7H0 823 359B, 7H0823359B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ESEN SKV Pneumatická vzpěra kapoty motoru ESN 52SKV123
    zvětšitESEN SKV Pneumatická vzpěra kapoty motoru ‐ ESN 52SKV123
    176,-ve skladu
  • JP GROUP Pneumatická vzpěra kapoty motoru JP GROUP JPG 1181211100
    zvětšitJP GROUP Pneumatická vzpěra kapoty motoru JP GROUP ‐ JPG 1181211100
    219,-ve skladu
    Montovaná strana: předníEAN:5710412466510Použitá čísla1181211109
  • JPN Pneumatická vzpěra kapoty motoru JPN 10A9067-JPN
    167,-ve skladu
  • KRAFT AUTOMOTIVE Pneumatická vzpěra kapoty motoru KRF 8500078
    279,-ve skladu
    číslo produkce: K8500078EAN:5901159276269VOLKSWAGEN7H0 823 359B (7H0823359B)7H0 823 359A (7H0823359A)7E0 823 359 (7E0823359)7H0 823 359C (7H0823359C)Konkurenční kódy
  • MAGNETI MARELLI Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MAG 430719089700
    zvětšitMAGNETI MARELLI Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ‐ MAG 430719089700
    239,-ve skladu
    JAGUAR1X4316C826ACVOLKSWAGEN7H0823359A7H0823359B7H0823359CKonkurenční kódy
  • MONROE Pneumatická vzpěra kapoty motoru MO ML5832
    zvětšitMONROE Pneumatická vzpěra kapoty motoru ‐ MO ML5832
    489,-ve skladu
    Délka [mm]: 390Takt motoru [mm]: 155Vymršťovací síla [N]: 360Hmotnost [kg]: 0,262Vývrt válce [mm]: 18,5Průměr vodicí trubky [mm]: 8Délka balení [cm]: 57,5šířka balení [cm]: 3Výška balení [cm]: 3EAN:5412096349027JAGUAR1X4316C826ACC2S1927VOLKSWAGEN7H0823359A7H0823359B7H0823359CKonkurenční kódy