OE 7H0819631A
VAG
Filtr vzduchu v interiéru, filtr - sada
VAG7H0 819 631 A, 7H0 819 631A, 7H0819631A, 7H0819631A+
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AUTOMEGA Filtr vzduchu v interiéru ATM 180049410
    zvětšitAUTOMEGA Filtr vzduchu v interiéru ‐ ATM 180049410
    175,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr s aktivním uhlímDélka [mm]: 278šířka [mm]: 217Výška [mm]: 30EAN:4053184275753AUDI7H0819631ASEAT7H0819631AŠKODA7H0819631AVOLKSWAGEN7H0819631AVAG7H0819631A7H0 819 631A (7H0819631A)7H0 819 631 A (7H0819631A)Konkurenční kódy
  • Borsehung Filtr vzduchu v interiéru BSH B12799
    zvětšitBorsehung Filtr vzduchu v interiéru ‐ BSH B12799
    479,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr s aktivním uhlím s antialergickým účinkem s antibakteriálním účinkem Filtr jemného pachu (PM 2.5)Délka [mm]: 278šířka [mm]: 218Výška [mm]: 30Kvantita: 1Jednotka množství: kusEAN:4251475102676AUDI7H0819631A7H0 819 631 A (7H0819631A)VOLKSWAGEN7H0819631A7H0 819 631 A (7H0819631A)VAG7H0819631A7H08196317H0 819 631 A (7H0819631A)7E0819631Konkurenční kódy