OE 7H0615301F
ŠKODA
Brzdový kotouč
| ŠKODA | 7H0615301F |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
KAMOKA Brzdový kotouč - 333 mm KAM 1031119
zvětšit
1 139,-ve skladuMontovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 333Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 33Kruhový vývrt ∅ [mm]: 120Počet děr: 5Výška [mm]: 55Centrovací průměr [mm]: 76Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 333SEAT7H0615301E7H0615301FŠKODA7H0615301E7H0615301FVOLKSWAGEN7H0 615 301 E (7H0615301E)7H0 615 301 F (7H0615301F)VAG7H0615301F7H0615301EKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
QWP Brzdový kotouč - 333 mm QWP WBD402
zvětšit
1 619,-ve skladuSrovnávací průměr: 333Výška [mm]: 55,6Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 32,5Velikost závitu: 16,6Minimální tloušťka [mm]: 28,5Zpracování: vysoce nauhličenoVnější průměr [mm]: 333Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 76,05Kruhový vývrt ∅ [mm]: 120Použitá čísla: 7H0615301E, 7H0615301F, DF4309SSkladem ve skladu