OE 7E0127401A
AUDI
Palivový filtr
AUDI7E0 127 401 A, 7E0127401A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Palivový filtr BO F026402220
    zvětšitBOSCH Palivový filtr ‐ BO F026402220
    789,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,65Výška [mm]: 276,2Vpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 8EAN:4047026229981Použitá číslaN 2220
    NahrazujeF 026 402 092
    AUDI7E0 127 401 A (7E0127401A)7H0 127 401 D (7H0127401D)SEAT7H0 127 401 A (7H0127401A)VOLKSWAGEN7E0 127 401 A (7E0127401A)7H0 127 401 D (7H0127401D)CUPRA7H0127401D7E0 127 401 A (7E0127401A)7H0 127 401 D (7H0127401D)Konkurenční kódy
  • KAMOKA Palivový filtr KAMOKA KAM F317401
    zvětšitKAMOKA Palivový filtr KAMOKA ‐ KAM F317401
    579,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíVpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 8Výška [mm]: 278Typ paliva: NaftaVnější průměr [mm]: 81EAN:5901779836645AUDI7E0127401ASEAT7E0127401A7H0127401DŠKODA7E0127401A7H0127401DVOLKSWAGEN7E0127401AVAG7H0127401DKonkurenční kódy
  • KNECHT Palivový filtr KNC KL 229/5
    zvětšitKNECHT Palivový filtr ‐ KNC KL 229/5
    909,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,65Výška [mm]: 276,2Vpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 7,9Výška balení [cm]: 28,50Hmotnost netto [g]: 463Délka balení [cm]: 8,5šířka balení [cm]: 8,50EAN:4009026961926Použitá čísla72415591
    NahrazujeKL 229/2
  • MAHLE Palivový filtr MAO KL 229/5
    zvětšitMAHLE Palivový filtr ‐ MAO KL 229/5
    859,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,65Výška [mm]: 276,2Vpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 7,9Výška balení [cm]: 28,50Hmotnost netto [g]: 463Délka balení [cm]: 8,5šířka balení [cm]: 8,50EAN:4009026961926Použitá čísla72415595