OE 7D0615601B
ŠKODA
Brzdový kotouč
ŠKODA7D0 615 601 B, 7D0615601B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BLUE PRINT Brzdový kotouč - 280 mm BLP ADV184364
    zvětšitBLUE PRINT Brzdový kotouč - 280 mm ‐ BLP ADV184364
    579,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 280Síla brzdového kotouče [mm]: 12Ráfek, počet děr: 5Počet upevňovacích otvorů: 1Tloušťka / síla [mm]: 40Vnější průměr [mm]: 280Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrTyp brzdového kotouče: plnýMinimální tloušťka [mm]: 10Centrovací průměr [mm]: 68Hmotnost [kg]: 4,8Dbejte servisních informací EAN:5050063309522AUDI701 615 601 (701615601)7D0 615 601 B (7D0615601B)SEAT701 615 601 (701615601)7D0 615 601 B (7D0615601B)ŠKODA701 615 601 (701615601)7D0 615 601 B (7D0615601B)VOLKSWAGEN701 615 601 (701615601)701 615 601 A (701615601A)7D0 615 601 (7D0615601)7D0 615 601 B (7D0615601B)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • KAMOKA Brzdový kotouč - 280 mm KAM 1032024
    zvětšitKAMOKA Brzdový kotouč - 280 mm ‐ KAM 1032024
    559,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 280Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 12Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Počet děr: 5Výška [mm]: 40Centrovací průměr [mm]: 68Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 280EAN:5908242627731SEAT701 615 601 A (701615601A)7016156017D06156017D0615601BŠKODA701 615 601 A (701615601A)7016156017D0615601B7D0615601VOLKSWAGEN7D0 615 601 B (7D0615601B)701 615 601 (701615601)701 615 601 A (701615601A)7016156017D0 615 601 (7D0615601)VAG7D06156017D0615601B701615601701615601A701615601BABARTH6000615653Konkurenční kódy
  • QUARO Brzdový kotouč - 280 mm QAR QD3052
    zvětšitQUARO Brzdový kotouč - 280 mm ‐ QAR QD3052
    649,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 280Vnější průměr [mm]: 280Síla brzdového kotouče [mm]: 12Typ brzdového kotouče: plnýMinimální tloušťka [mm]: 10Výška [mm]: 40,4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68,2Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez šroubů vozidlového kolaPovrch: lakovánoPočet děr: 5EAN:5902659706850AUDI701615601701615601A7D06156017D0615601BGMC92083903SEAT701615601701615601A7D06156017D0615601BŠKODA701615601701615601A7D06156017D0615601BVOLKSWAGEN701615601701615601A7D06156017D0615601BKonkurenční kódy
  • QWP Brzdový kotouč - 280 mm QWP WBD124
    zvětšitQWP Brzdový kotouč - 280 mm ‐ QWP WBD124
    669,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 280Výška [mm]: 40,4Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 12Velikost závitu: 16Minimální tloušťka [mm]: 10Vnější průměr [mm]: 280Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68,3Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Použitá čísla08.7288.10, 08.7288.10B, 08.7288.14, 23-0657, 30 91 8490, 701615601, 701615601A, 7D0615601, BD1887, BD770, BG3416, C4W001ABE, DDF1012, DF4047, E1 90 R -02C0371/0044, E4-90R-02C-0747/3145, KRO-BD4047, PB 1372, PB 1372C
    Krátké informace
  • TEXTAR Brzdový kotouč PRO - 280 mm TXT 92083903
    zvětšitTEXTAR Brzdový kotouč PRO - 280 mm ‐ TXT 92083903
    759,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 280Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 280Síla brzdového kotouče [mm]: 12Výška [mm]: 40,4Minimální tloušťka [mm]: 10Povrch: nátěrVnitřní průměr [mm]: 153Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68,2Počet děr v brzdovém bubnu: 05/06Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 16,6Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaDélka balení [cm]: 29,3šířka balení [cm]: 29,3Výška balení [cm]: 10,5Hmotnost [kg]: 5EAN:4019722301131Použitá čísla98200 0839, 98200 0839 0 1, 98200 0839 0 1 PRO