OE 7C906149
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Těsnicí kroužek vstřikování
| AUDI | 7C 906 149 |
| SEAT | 7C 906 149 |
| ŠKODA | 7C 906 149 |
| VOLKSWAGEN | 7C 906 149 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FEBI Těsnicí kroužek vstřikování FB 184125
zvětšit
26,-ve skladuTloušťka / síla [mm]: 3,5Vnitřní průměr [mm]: 7,52Materiál: FPM (Fluor-Kautschuk)Hmotnost [kg]: 0,001EAN:4054224841259AUDI035 906 149 A (035906149A)06A 906 145 (06A906145)07C 906 149 (07C906149)35 906 149 A (35906149A)6A 906 145 (6A906145)7C 906 149 (7C906149)WHT 005 422 B (WHT005422B)BMW13 64 0 148 174 (13640148174)13 64 0 148 175 (13640148175)13 64 1 437 474 (13641437474)13 64 1 437 476 (13641437476)13 64 1 437 487 (13641437487)13 64 1 730 767 (13641730767)13 64 7 509 752 (13647509752)CITROËN1981.53 (198153)6822.EG (6822EG)FIAT70786547090213FORD1 346 226 (1346226)3 340 380 (3340380)HONDA91301-PLC-000 (91301PLC000)LADA7701206043MAZDAL3Y1-13-253 (L3Y113253)MERCEDES-BENZ014 997 68 45 (0149976845)019 997 13 48 (0199971348)A014 997 68 45 (A0149976845)A019 997 13 48 (A0199971348)NISSAN16408-95F0B (1640895F0B)16618-5L300 (166185L300)16618-8J000 (166188J000)16618-8J00A (166188J00A)PEUGEOT1981.53 (198153)6822.EG (6822EG)PORSCHE944 110 901 01 (94411090101)955 110 901 00 (95511090100)996 606 632 9A (9966066329A)999 707 574 40 (99970757440)RENAULT166185L30077 01 206 043 (7701206043)SEAT035 906 149 A (035906149A)06A 906 145 (06A906145)07C 906 149 (07C906149)35 906 149 A (35906149A)6A 906 145 (6A906145)7C 906 149 (7C906149)WHT 005 422 B (WHT005422B)ŠKODA035 906 149 A (035906149A)06A 906 145 (06A906145)07C 906 149 (07C906149)35 906 149 A (35906149A)6A 906 145 (6A906145)7C 906 149 (7C906149)WHT 005 422 B (WHT005422B)VOLKSWAGEN035 906 149 A (035906149A)06A 906 145 (06A906145)07C 906 149 (07C906149)35 906 149 A (35906149A)6A 906 145 (6A906145)7C 906 149 (7C906149)WHT 005 422 B (WHT005422B)CHEVROLET96253597DACIA77 01 206 043 (7701206043)SSANGYONG019 997 13 48 (0199971348)DAEWOO96253597FORD USAAM4N2G9186CAFOPZ-9229-A (FOPZ9229A)MINI13 64 1 437 487 (13641437487)INFINITI16618-5L300 (166185L300)16618-8J000 (166188J000)Konkurenční kódySkladem ve skladu