OE 701615601B
VAG
Brzdový kotouč
| VAG | 701615601B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
KAMOKA Brzdový kotouč - 280 mm KAM 1032024
zvětšit
559,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 280Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 12Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Počet děr: 5Výška [mm]: 40Centrovací průměr [mm]: 68Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 280EAN:5908242627731SEAT701 615 601 A (701615601A)7016156017D06156017D0615601BŠKODA701 615 601 A (701615601A)7016156017D0615601B7D0615601VOLKSWAGEN7D0 615 601 B (7D0615601B)701 615 601 (701615601)701 615 601 A (701615601A)7016156017D0 615 601 (7D0615601)VAG7D06156017D0615601B701615601701615601A701615601BABARTH6000615653Konkurenční kódySkladem ve skladu