OE 701615601B
VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
VOLKSWAGEN701 615 601 B, 701 615 601B, 701615601B
VAG701615601B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Brzdový kotouč - 280 mm BO 0986478871
    zvětšitBOSCH Brzdový kotouč - 280 mm ‐ BO 0986478871
    649,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 280Vnější průměr [mm]: 280Síla brzdového kotouče [mm]: 12Minimální tloušťka [mm]: 10Výška [mm]: 40,4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68,2Počet děr: 5Povrch: nátěrSplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 16,6EAN:3165143118139404702409559540470262103474047026296631Použitá číslaBD770, E1 90 R -02C0371/0044
    SEAT701 615 601 A (701615601A)ŠKODA701 615 601 A (701615601A)VOLKSWAGEN701 615 601 (701615601)701 615 601 A (701615601A)701 615 601 B (701615601B)7016156017D0 615 601 (7D0615601)7D0 615 601 B (7D0615601B)7D0615601Konkurenční kódy