OE 6Y0129620
VAG
Vzduchový filtr
VAG6Y0 129 620, 6Y0129620
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DENCKERMANN Vzduchový filtr DCR A140283
    zvětšitDENCKERMANN Vzduchový filtr ‐ DCR A140283
    107,-ve skladu
    Typ filtru: filtr pro cirkulující vzduchDélka [mm]: 213šířka [mm]: 220Výška [mm]: 58EAN:5901225703958SEAT5JF 129 620 (5JF129620)5JF 129 620 A (5JF129620A)5Z0 129 620 (5Z0129620)6Y0 129 620 (6Y0129620)ŠKODA5JF 129 620 (5JF129620)5JF 129 620 A (5JF129620A)5Z0 129 620 (5Z0129620)6Y0 129 620 (6Y0129620)6Y0129620VOLKSWAGEN5JF 129 620 (5JF129620)5JF 129 620 A (5JF129620A)5JF1296205JF129620A5Z0 129 620 (5Z0129620)5Z01296206Y0 129 620 (6Y0129620)6Y0129620VAG5JF 129 620 (5JF129620)5JF 129 620 A (5JF129620A)5JF1296205Z0 129 620 (5Z0129620)5Z01296205Z0129620A6Y0 129 620 (6Y0129620)6Y0129620Konkurenční kódy
  • FILTRON Vzduchový filtr FI AP189
    zvětšitFILTRON Vzduchový filtr ‐ FI AP189
    124,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruEU-nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): Potřebné znalosti mechaniky dle IEC 60417-6183Délka [mm]: 213Výška [mm]: 58Šířka 1 [mm]: 216Šířka 2 [mm]: 127EAN:5904608001894ŠKODA6Y0129620VOLKSWAGEN5JF 129 620 A (5JF129620A)5JF1296205JF129620A5Z01296206Y0129620VAG5JF 129 620 (5JF129620)5JF 129 620 A (5JF129620A)5JF1296205Z0 129 620 (5Z0129620)5Z01296205Z0129620A6Y0 129 620 (6Y0129620)6Y0129620Konkurenční kódy
  • HENGST FILTER Vzduchový filtr HGF E427L
    zvětšitHENGST FILTER Vzduchový filtr ‐ HGF E427L
    199,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 213šířka [mm]: 125Výška [mm]: 58EAN:40307760346774030776008791Použitá čísla2643310000, 6393310000
    VAG6Y0 129 620 (6Y0129620)5Z0 129 620 (5Z0129620)5JF 129 620 A (5JF129620A)5JF 129 620 (5JF129620)Konkurenční kódy