OE 6U0827551A
ŠKODA
Plynová vzpěra zavazadlového prostoru
ŠKODA6U0 827 551 A, 6U0827551A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • MAGNETI MARELLI Pneumatická pružina - zavazadlový/nákladový prostor MAG 430719006000
    zvětšitMAGNETI MARELLI Pneumatická pružina - zavazadlový/nákladový prostor ‐ MAG 430719006000
    229,-ve skladu
    ŠKODA6U0827551B441-9.6442-047.6 (441964420476)441-9.6442-048.6 (441964420486)4419644204966U0827551A6U08275516U0 827 551 (6U0827551)6U0 827 551 A (6U0827551A)6U0 827 551 B (6U0827551B)Konkurenční kódy
  • MAXGEAR Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MXG 12-0128
    zvětšitMAXGEAR Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ‐ MXG 12-0128
    159,-ve skladu
    Vymršťovací síla [N]: 450Délka [mm]: 530Takt motoru [mm]: 210EAN:5907558525649ŠKODA6U0 827 551 B (6U0827551B)4419644204964419644204766U0 827 551 A (6U0827551A)6U0 827 551 (6U0827551)41964420476Konkurenční kódy
  • MONROE Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MO ML5061
    zvětšitMONROE Plynová vzpěra zavazadlového prostoru ‐ MO ML5061
    289,-ve skladu
    Délka [mm]: 527Takt motoru [mm]: 210Vymršťovací síla [N]: 450Hmotnost [kg]: 0,356Vývrt válce [mm]: 18,5Průměr vodicí trubky [mm]: 8Délka balení [cm]: 57,5šířka balení [cm]: 3Výška balení [cm]: 3EAN:5412096341311ŠKODA6U0827551B6U0827551A441-9.6442-047.6 (441964420476)Konkurenční kódy