OE 6U0827551A
ŠKODA
Plynová vzpěra zavazadlového prostoru
| ŠKODA | 6U0 827 551 A, 6U0827551A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
MAGNETI MARELLI Pneumatická pružina - zavazadlový/nákladový prostor MAG 430719006000
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
ŠKODA6U0827551B441-9.6442-047.6 (441964420476)441-9.6442-048.6 (441964420486)4419644204966U0827551A6U08275516U0 827 551 (6U0827551)6U0 827 551 A (6U0827551A)6U0 827 551 B (6U0827551B)Konkurenční kódy -
MAXGEAR Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MXG 12-0128
zvětšit
159,-ve skladuVymršťovací síla [N]: 450Délka [mm]: 530Takt motoru [mm]: 210EAN:5907558525649ŠKODA6U0 827 551 B (6U0827551B)4419644204964419644204766U0 827 551 A (6U0827551A)6U0 827 551 (6U0827551)41964420476Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
MONROE Plynová vzpěra zavazadlového prostoru MO ML5061
289,-ve skladuDélka [mm]: 527Takt motoru [mm]: 210Vymršťovací síla [N]: 450Hmotnost [kg]: 0,356Vývrt válce [mm]: 18,5Průměr vodicí trubky [mm]: 8Délka balení [cm]: 57,5šířka balení [cm]: 3Výška balení [cm]: 3EAN:5412096341311ŠKODA6U0827551B6U0827551A441-9.6442-047.6 (441964420476)Konkurenční kódySkladem ve skladu