OE 6U0501615B
VAG
Brzdový kotouč, brzdový buben
VAG6U0 501 615 B, 6U0 501 615B, 6U0501615B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový buben - 200 mm ABS 2325-S
    zvětšitA.B.S. Brzdový buben - 200 mm ‐ ABS 2325-S
    699,-ve skladu
    Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 50Výška brzdového bubnu celková [mm]: 82Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 40Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje kola 2 [mm]: 50EAN:8717109024746AUDI191501615A1H0501615A1H050161ASEAT1H0.501.615A (1H0501615A)1H0501615AŠKODA1153301921H0.501.615A (1H0501615A)6U05016156U0501615A6U0501615BVOLKSWAGEN191501615A1H0501615A1H0501615B3235016156U0501615BVAG191 501 615A (191501615A)191.501.615A (191501615A)1H0 501 615A (1H0501615A)1H0 501 615B (1H0501615B)1H0 501 61A (1H050161A)1H0.501.615B (1H0501615B)323 501 615 (323501615)6U0 501 615 (6U0501615)6U0 501 615A (6U0501615A)6U0 501 615B (6U0501615B)EICHERRT 2325 (RT2325)OSCA01584Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový buben - 200 mm AT 480019
    zvětšitATE Brzdový buben - 200 mm ‐ AT 480019