OE 6U0501615A
VAG
Brzdový buben
VAG6U0 501 615 A, 6U0 501 615A, 6U0501615A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový buben - 200 mm ABS 2325-S
    zvětšitA.B.S. Brzdový buben - 200 mm ‐ ABS 2325-S
    699,-ve skladu
    Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 50Výška brzdového bubnu celková [mm]: 82Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 40Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje kola 2 [mm]: 50EAN:8717109024746AUDI191501615A1H0501615A1H050161ASEAT1H0.501.615A (1H0501615A)1H0501615AŠKODA1153301921H0.501.615A (1H0501615A)6U05016156U0501615A6U0501615BVOLKSWAGEN191501615A1H0501615A1H0501615B3235016156U0501615BVAG191 501 615A (191501615A)191.501.615A (191501615A)1H0 501 615A (1H0501615A)1H0 501 615B (1H0501615B)1H0 501 61A (1H050161A)1H0.501.615B (1H0501615B)323 501 615 (323501615)6U0 501 615 (6U0501615)6U0 501 615A (6U0501615A)6U0 501 615B (6U0501615B)EICHERRT 2325 (RT2325)OSCA01584Konkurenční kódy