OE 6U0407272FX
ŠKODA
Kloub hnacího hřídele, sada, hnací hřídel, kloub hnacího hřídele
ŠKODA6U0 407 272 FX, 6U0407272FX
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ESEN SKV Hnací hřídel ESN 40SKV262
    zvětšitESEN SKV Hnací hřídel ‐ ESN 40SKV262
    1 549,-ve skladu
  • GSP Hnací hřídel GSP 254002
    zvětšitGSP Hnací hřídel ‐ GSP 254002
    1 429,-ve skladu
  • GSP Kloub hnacího hřídele, sada GSP 654002
    zvětšitGSP Kloub hnacího hřídele, sada ‐ GSP 654002
    619,-ve skladu
  • JPN Hnací hřídel JPN 40P9132-JPN
    zvětšitJPN Hnací hřídel ‐ JPN 40P9132-JPN
  • MEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ME 100 420 0001
    zvětšitMEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ‐ ME 100 420 0001
    539,-ve skladu
    ŠKODA6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)6U0 407 311 (6U0407311)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)115 420 214 (115420214)115 420 174 (115420174)VOLKSWAGEN6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 407 311 (6U0407311)115 420 214 (115420214)6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)115 420 174 (115420174)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)Konkurenční kódy
  • SPIDAN Hnací hřídel SD 23151
    zvětšitSPIDAN Hnací hřídel ‐ SD 23151
    Vnější ozubení - strana u kola: 22Vnější ozubení - strana u diferenciálu: 22Délka [mm]: 891Průměr těsnícího kroužku [mm]: 48Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm]: 83Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm]: 76Velikost závitu: M20x1.5Výměnný díl Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s maticíEAN:4019064031512AUDI6U0407272AX1154212116U0407272AV6U0407272A6U0407272FX6U0407272FSEAT6U0407272F6U0407272AX6U0407272AV6U0407272A6U0407272FX115421211ŠKODA6U0407272F6U0407272FX6U0407272A6U0407272AX1154212116U0407272AV115 420 217 (115420217)VOLKSWAGEN6U0407272AV6U0407272F6U0407272AX6U0407272FX6U0407272A115421211VAG6U0 407 272 A (6U0407272A)6U0407272AX6U0407272FX115 421 211 (115421211)6U0407272F6U0407272AVKonkurenční kódy
    technické informaceProduct information
    The products supplied by us are to be used exclusively for
    their intended purpose. Installation may only be carried out
    by trained specialists; installation instructions are
    generally not supplied.
    When installing our products, only new fastening material
    (screws and their components) of the quality specified by
    the vehicle manufacturer may be used.
    The procedures required for fastening our products during
    repairs must always be carried out in accordance with the
    vehicle manufacturer's specifications and the corresponding
    tightening torques and tightening procedures must be used.
  • Starline Hnací hřídel - pravá 40.10.610
    zvětšitStarline Hnací hřídel - pravá ‐ 40.10.610
    Montovaná strana: praváDélka [mm]: 861Počet vnějších drážek na straně u kola: 22Počet vnějších drážek; strana u diferenciálu: 22Průměr těsnícího kroužku [mm]: 45Pravá poloosa; 1.3; 87cm. EAN:8592808249887AUDI1154212116U0407272F6U0407272AX6U0407272A6U0407272FX6U0407272AVSEAT1154212116U0407272F6U0407272AX6U0407272A6U0407272FX6U0407272AVŠKODA115 420 217 (115420217)6U0407272F6U0407272AX6U0407272AV6U0407272AF6U0407272A6U0407272FX115421211VOLKSWAGEN6U0407272A6U0407272AV6U0407272FX6U0407272AX1154212116U0407272FVAG6U0407272FX6U0407272F115 421 211 (115421211)6U0407272AX6U0407272AV6U0407272A6U0 407 272 A (6U0407272A)115421211Konkurenční kódy
  • Starline P/L homokinetický kloub - vnitřní 40.12.609
    zvětšitStarline P/L homokinetický kloub - vnitřní ‐ 40.12.609
    679,-ve skladu
  • VIKA Hnací hřídel VIK 54070006501
    zvětšitVIKA Hnací hřídel ‐ VIK 54070006501
    Všeobecné informaceDrive shaft assembly; right; Inner tooth 22mm; outer tooth 2
    2mm; total length 860mm