OE 6U0407272A
VAG
Hnací hřídel
| VAG | 6U0 407 272 A, 6U0407272A, 6U0407272A+ |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
EAI Hnací hřídel Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 472,-EAI T58084
Nahrazuje: T58086
ŠKODA1154202176U0407272F6U0407272AVAG1154202176U0407272F6U0407272AKonkurenční kódy -
SPIDAN Hnací hřídel Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 378,-SD 23151
zvětšit
3 727,-ve skladuVnější ozubení - strana u kola: 22Vnější ozubení - strana u diferenciálu: 22Délka [mm]: 891Průměr těsnícího kroužku [mm]: 48Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm]: 83Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm]: 76Velikost závitu: M20x1.5Výměnný díl Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s maticíEAN:4019064031512AUDI6U0407272AX1154212116U0407272AV6U0407272A6U0407272FX6U0407272FSEAT6U0407272F6U0407272AX6U0407272AV6U0407272A6U0407272FX115421211ŠKODA6U0407272F6U0407272FX6U0407272A6U0407272AX1154212116U0407272AV115 420 217 (115420217)VOLKSWAGEN6U0407272AV6U0407272F6U0407272AX6U0407272FX6U0407272A115421211VAG6U0 407 272 A (6U0407272A)6U0407272AX6U0407272FX115 421 211 (115421211)6U0407272F6U0407272AVKonkurenční kódySkladem ve skladu
Starline Hnací hřídel - pravá 40.10.610
1 939,-ve skladuMontovaná strana: praváDélka [mm]: 861Počet vnějších drážek na straně u kola: 22Počet vnějších drážek; strana u diferenciálu: 22Průměr těsnícího kroužku [mm]: 45Pravá poloosa; 1.3; 87cm. EAN:8592808249887AUDI1154212116U0407272F6U0407272AX6U0407272A6U0407272FX6U0407272AVSEAT1154212116U0407272F6U0407272AX6U0407272A6U0407272FX6U0407272AVŠKODA115 420 217 (115420217)6U0407272F6U0407272AX6U0407272AV6U0407272AF6U0407272A6U0407272FX115421211VOLKSWAGEN6U0407272A6U0407272AV6U0407272FX6U0407272AX1154212116U0407272FVAG6U0407272FX6U0407272F115 421 211 (115421211)6U0407272AX6U0407272AV6U0407272A6U0 407 272 A (6U0407272A)115421211Konkurenční kódySkladem ve skladu
VIKA Hnací hřídel VIK 54070006501
Všeobecné informace: Drive shaft assembly; right; Inner tooth 22mm; outer tooth 2 2mm; total length 860mm