OE 6U0407271FX
ŠKODA
Kloub hnacího hřídele, sada, hnací hřídel, kloub hnacího hřídele
ŠKODA6U0 407 271 FX, 6U0407271FX
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • GSP Hnací hřídel GSP 254001
    zvětšitGSP Hnací hřídel ‐ GSP 254001
    1 399,-ve skladu
  • GSP Kloub hnacího hřídele, sada GSP 654002
    zvětšitGSP Kloub hnacího hřídele, sada ‐ GSP 654002
    619,-ve skladu
  • JP GROUP Hnací hřídel JP GROUP JPG 1143100170
    zvětšitJP GROUP Hnací hřídel JP GROUP ‐ JPG 1143100170
    2 419,-ve skladu
  • MEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ME 100 420 0001
    zvětšitMEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ‐ ME 100 420 0001
    539,-ve skladu
    ŠKODA6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)6U0 407 311 (6U0407311)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)115 420 214 (115420214)115 420 174 (115420174)VOLKSWAGEN6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 407 311 (6U0407311)115 420 214 (115420214)6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)115 420 174 (115420174)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)Konkurenční kódy