OE 6QE820679
AUDI
Expanzní ventil klimatizace
AUDI6QE 820 679, 6QE820679
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AVA Clever Choice Expanzní ventil klimatizace AVA VN1311
    zvětšitAVA Clever Choice Expanzní ventil klimatizace ‐ AVA VN1311
    519,-ve skladu
  • ERA Expanzní ventil klimatizace ERA 669009
    zvětšitERA Expanzní ventil klimatizace ‐ ERA 669009
    569,-ve skladu
    Průměr sání 1 [mm]: 13,6Průměr vstupu 2 [mm]: 19,6Průměr výstupu 1 [mm]: 13,6Průměr výstupu 2 [mm]: 18,3Výška [mm]: 32,6Spojovací závit: M8x1.25EAN:8053379533497AUDI6QE8206796Q0820679A6Q0820679D6Q0820679G6Q0820679F6Q0820679SEAT6Q0820679A6QE8206796Q0820679G6Q08206796Q0820679F6Q0820679DŠKODA6Q0820679A6Q08206796Q0820679D6Q0820679F6Q0820679G6QE820679VOLKSWAGEN6Q0820679D6Q0820679F6Q0820679G6Q08206796Q0 820 679 A (6Q0820679A)6QE820679Konkurenční kódy
  • MAHLE Expanzní ventil klimatizace MAO AVE 58 000P
    zvětšitMAHLE Expanzní ventil klimatizace ‐ MAO AVE 58 000P
    779,-ve skladu
    Průměr sání 1 [mm]: 13,0Průměr výstupu 1 [mm]: 18,3Průměr vstupu 2 [mm]: 17,7Průměr výstupu 2 [mm]: 11,8Chladicí látka: R 134aHmotnost netto [g]: 142Výška balení [cm]: 7,50šířka balení [cm]: 7,70Délka balení [cm]: 9,2EAN:4057635050883Použitá čísla70819223, 8UW 351 234-161, 351234161
    Všeobecné informacePREMIUM LINE - OE Quality for customers expecting the
    optimum
  • NISSENS Expanzní ventil klimatizace ** FIRST FIT ** NIS 999313
    zvětšitNISSENS Expanzní ventil klimatizace ** FIRST FIT ** ‐ NIS 999313
    789,-ve skladu
    Informace o montážiFIRST FIT - a time-saving installation! Find all additional
    parts such as O-rings, pin bolts in the box
  • TOPRAN Expanzní ventil klimatizace TPR 120 040
    zvětšitTOPRAN Expanzní ventil klimatizace ‐ TPR 120 040
    529,-ve skladu
    AUDI6Q0 820 679 (6Q0820679)6Q0 820 679F (6Q0820679F)6Q0 820 679G (6Q0820679G)6Q0 820 679D (6Q0820679D)6Q0 820 679A (6Q0820679A)6QE 820 679 (6QE820679)SEAT6Q0 820 679 (6Q0820679)6Q0 820 679F (6Q0820679F)6Q0 820 679G (6Q0820679G)6Q0 820 679D (6Q0820679D)6Q0 820 679A (6Q0820679A)6QE 820 679 (6QE820679)ŠKODA6Q0 820 679A (6Q0820679A)6Q0 820 679 (6Q0820679)6Q0 820 679G (6Q0820679G)6QE 820 679 (6QE820679)6Q0 820 679D (6Q0820679D)6Q0 820 679F (6Q0820679F)VOLKSWAGEN6Q0 820 679G (6Q0820679G)6Q0 820 679A (6Q0820679A)6Q0 820 679 (6Q0820679)6QE 820 679 (6QE820679)6Q0 820 679D (6Q0820679D)6Q0 820 679F (6Q0820679F)Konkurenční kódy