OE 6Q0820808F
VOLKSWAGEN
VOLKSWAGEN6Q0 820 808 F, 6Q0 820 808F, 6Q0820808F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AVA Clever Choice Kompresor klimatizace ** CLEVER FIT ** AVA VNAK240
    zvětšitAVA Clever Choice Kompresor klimatizace ** CLEVER FIT ** ‐ AVA VNAK240
    4 759,-ve skladu
  • BOSCH Kompresor klimatizace BO 1986AD1007
    zvětšitBOSCH Kompresor klimatizace ‐ BO 1986AD1007
    5 569,-ve skladu
    Napětí [V]: 12Počet drážek: 6řemenice - ∅ [mm]: 110Vpusť [mm]: 28,4Odtok [mm]: 13Olejová náplň - množství (ml): 150Olej do kompresoru: PAG 46Kompresor -ID: 6SEU12CChladicí látka: R 134aDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s montážním návodem s těsnicím kroužkemEAN:4047026793109AUDI8Z0 260 805 A (8Z0260805A)6Q0 820 803 R (6Q0820803R)6Q0 820 803 P (6Q0820803P)6Q0 820 803 H (6Q0820803H)SEAT6Q08208086Q0 820 808 E (6Q0820808E)6Q0 820 808 F (6Q0820808F)6Q0 820 808 A (6Q0820808A)6Q0 820 808 (6Q0820808)6Q0 820 803 R (6Q0820803R)6Q0 820 808 G (6Q0820808G)6Q0 820 803 P (6Q0820803P)6Q0 820 803 K (6Q0820803K)6Q0 820 803 J (6Q0820803J)6Q8 820 803 P (6Q8820803P)6Q0 820 803 G (6Q0820803G)6R0 820 803 C (6R0820803C)8Z02608058Z0 260 805 (8Z0260805)6Q0 820 803 D (6Q0820803D)6R0 820 803 E (6R0820803E)ŠKODA6Q0 820 808 G (6Q0820808G)6Q0 820 808 F (6Q0820808F)VOLKSWAGEN6Q0 820 808 GX (6Q0820808GX)6Q0 820 808 G (6Q0820808G)820 260 805 A (820260805A)6Q080806G6Q8 820 803 Q (6Q8820803Q)8Q0 820 803 H (8Q0820803H)8Q0 820 803 R (8Q0820803R)6R0 820 803 C (6R0820803C)6Q0 820 808 FX (6Q0820808FX)8Z0 260 805 A (8Z0260805A)6Q0 820 808 F (6Q0820808F)8Z0 260 808 A (8Z0260808A)6Q0 820 808 A (6Q0820808A)6Q08208086Q0 820 808 E (6Q0820808E)Z0260805A6Q0 820 803 E (6Q0820803E)0Z0 260 805 A (0Z0260805A)6Q0 820 803 B (6Q0820803B)6Q0 820 803 D (6Q0820803D)6Q0 820 803 DX (6Q0820803DX)6Q0 820 808 D (6Q0820808D)6Q0 820 803 F (6Q0820803F)6Q0 820 803 G (6Q0820803G)6Q0 820 803 GX (6Q0820803GX)6Q0 820 803 H (6Q0820803H)6Q0 820 803 HX (6Q0820803HX)6Q0 820 803 K (6Q0820803K)6Q0 820 808 C (6Q0820808C)6Q0 820 808 B (6Q0820808B)07E013286Q0 820 808 (6Q0820808)6Q0 820 803 R (6Q0820803R)6Q0 820 803 Q (6Q0820803Q)6Q0 820 803 P (6Q0820803P)6Q0 820 803 NX (6Q0820803NX)6Q0 820 803 J (6Q0820803J)Konkurenční kódy