OE 6Q0820679A
VAG
Expanzní ventil klimatizace
| VAG | 6Q0 820 679 A, 6Q0820679A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
MAHLE Expanzní ventil klimatizace MAO AVE 58 000P
zvětšit
779,-ve skladuPrůměr sání 1 [mm]: 13,0Průměr výstupu 1 [mm]: 18,3Průměr vstupu 2 [mm]: 17,7Průměr výstupu 2 [mm]: 11,8Chladicí látka: R 134aHmotnost netto [g]: 142Výška balení [cm]: 7,50šířka balení [cm]: 7,70Délka balení [cm]: 9,2EAN:4057635050883Použitá čísla: 70819223, 8UW 351 234-161, 351234161Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
VAN WEZEL Expanzní ventil klimatizace VAW 58001311
zvětšit
669,-ve skladuPro OE číslo: 6Q0 820 679 / AEAN:5410909481162AUDI6Q0 820 679 G (6Q0820679G)6Q0 820 679 D (6Q0820679D)6Q0 820 679 F (6Q0820679F)SEAT6Q0 820 679 G (6Q0820679G)6Q0 820 679 D (6Q0820679D)6Q0 820 679 F (6Q0820679F)ŠKODA6Q0 820 679 G (6Q0820679G)6Q0 820 679 D (6Q0820679D)6Q0 820 679 F (6Q0820679F)VOLKSWAGEN6Q0 820 679 D (6Q0820679D)6Q0820679D6Q0820679A6Q08206796Q0 820 679 G (6Q0820679G)6Q0 820 679 F (6Q0820679F)6Q0 820 679 (6Q0820679)6Q0820679F6Q0820679GVAG6Q0 820 679 A (6Q0820679A)Konkurenční kódySkladem ve skladu