OE 6Q0820193
SEAT
Vysoušeč klimatizace
SEAT6Q0 820 193, 6Q0.820.193, 6Q0820193
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Vysoušeč klimatizace BO 1986AD3144
    449,-ve skladu
    EAN:4047026930344SEAT6Q0 820 193 A (6Q0820193A)6Q0820193ŠKODA6Q0820193VOLKSWAGEN6Q0820193Konkurenční kódy
  • MAHLE Vysoušeč klimatizace MAO AD 220 000S
    459,-ve skladu
    Vnější délka [mm]: 345Průměr [mm]: 38,8Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímTyp filtru: Vložka filtruDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krytem uzávěruHmotnost netto [g]: 190Délka balení [cm]: 40,0šířka balení [cm]: 5,00Výška balení [cm]: 5,00EAN:4057635235679Použitá čísla72567261
    NahrazujeAD 220 000P
    Všeobecné informaceSIMPLE FIT - Installation accessories, such as O-rings,
    seals, screws, nuts, bolts, and hose clips,
    are included with the product.
  • NISSENS Sušárna klimatizace NIS 95326
    zvětšitNISSENS Sušárna klimatizace ‐ NIS 95326
    419,-ve skladu
    Průměr [mm]: 39Výška [mm]: 344Materiál: PlastChladicí látka: R 134a R 1234yfEAN:5707286263178SEAT6Q0.820.193 (6Q0820193)6Q0.820.193 A (6Q0820193A)ŠKODA6Q0.820.193 (6Q0820193)6Q0.820.193 A (6Q0820193A)VOLKSWAGEN6Q0.820.193 (6Q0820193)6Q0.820.193 A (6Q0820193A)Konkurenční kódy
  • NRF Sušárna klimatizace NRF 33299
    zvětšitNRF Sušárna klimatizace ‐ NRF 33299
    369,-ve skladu
    Typ kontejneru: KartuseMateriál: PlastPrůměr [mm]: 38Výška [mm]: 345Pro OE číslo: 6Q0820193Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s těsnicím kroužkemEAN:8718042082381SEAT6Q08201936Q0820193A6Q0820193BŠKODA6Q08201936Q0820193A6Q0820193BVOLKSWAGEN6Q08201936Q0820193A6Q0820193BKonkurenční kódy
  • VAN WEZEL Sušárna klimatizace VAW 7600D012
    zvětšitVAN WEZEL Sušárna klimatizace ‐ VAW 7600D012
    669,-ve skladu
    Délka 1 [mm]: 345Způsob montáže: ArmaturaTyp filtru: Vložka filtruEAN:5410909296278SEAT6Q0 820 193 B (6Q0820193B)6Q0 820 193 A (6Q0820193A)6Q0 820 193 (6Q0820193)ŠKODA6Q08201936Q0 820 193 B (6Q0820193B)6Q0 820 193 A (6Q0820193A)6Q0 820 193 (6Q0820193)6Q0820193A6Q0820193BVOLKSWAGEN6Q0 820 193 (6Q0820193)6Q0 820 193 A (6Q0820193A)6Q0 820 193 B (6Q0820193B)Konkurenční kódy