OE 6Q0615301L
VAG
Brzdový kotouč
VAG6Q0 615 301 L, 6Q0615301L
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • KAMOKA Brzdový kotouč - 239 mm KAM 103205
    zvětšitKAMOKA Brzdový kotouč - 239 mm ‐ KAM 103205
    479,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 18Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Počet děr: 5Výška [mm]: 35Centrovací průměr [mm]: 65Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 239SEAT6Q06153016Q0 615 301 A (6Q0615301A)ŠKODA6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0615301A6Q0615301JZW615301MVAG6Q0 615 301 A (6Q0615301A)6Q0 615 301 L (6Q0615301L)JZW615301M6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q061530123-0614 (230614)6Q0615301AKonkurenční kódy
  • REMSA Brzdový kotouč - 256 mm RMS 6545.10
    zvětšitREMSA Brzdový kotouč - 256 mm ‐ RMS 6545.10
    699,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 256Zkušební značka: K.B.A.: 61209Průměr [mm]: 256Výška [mm]: 36,5Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 22Minimální tloušťka [mm]: 19Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 65Hmotnost [kg]: 5,08Vnější průměr [mm]: 256EAN:8427975155535Použitá číslaDCA654510