OE 6Q0615301A
VAG
Brzdový kotouč
VAG6Q0 615 301 A, 6Q0 615 301A, 6Q0615301A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ABS 17194
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ‐ ABS 17194
    509,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Minimální tloušťka [mm]: 16Výška [mm]: 35Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 137EAN:8717109237344ŠKODA6Q0.615.301 (6Q0615301)6Q0615301AJZW615301MVOLKSWAGEN6Q0.615.301 (6Q0615301)6Q0.615.301A (6Q0615301A)JZW615301MVAG6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0 615 301A (6Q0615301A)EICHER104441109OSCA09110Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 239 mm AT 418137
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 239 mm ‐ AT 418137
    849,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239,0Síla brzdového kotouče [mm]: 18,0Minimální tloušťka [mm]: 16,0Typ brzdového kotouče: chlazenýZpracování: vysoce nauhličenoPovrch: nátěrPočet děr: 5Výška [mm]: 35,0Centrovací průměr [mm]: 65,0Vnitřní průměr [mm]: 125,0Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100,0Vrt - ∅ [mm]: 15,6Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyMAPP-kód k dispozici Zkušební značka: E1 90R-02C0118/0081EAN:4006633092111Použitá čísla418137
    ŠKODA6Q0 615 301 (6Q0615301)VAG6Q0 615 301 A (6Q0615301A)6Q0 615 301 (6Q0615301)Konkurenční kódy
  • ATE Brzdový kotouč Power Disc - 239 mm AT 518137
    zvětšitATE Brzdový kotouč Power Disc - 239 mm ‐ AT 518137
    1 049,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239,0Síla brzdového kotouče [mm]: 18,0Minimální tloušťka [mm]: 16,0Typ brzdového kotouče: chlazenýZpracování: vysoce nauhličenoPovrch: nátěrPočet děr: 5Výška [mm]: 35,0Centrovací průměr [mm]: 65,0Vnitřní průměr [mm]: 125,0Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100,0Vrt - ∅ [mm]: 15,6Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyMAPP-kód k dispozici EAN:4006633332484Použitá čísla518137