OE 6Q0411314F
AUDI
Ložiskové pouzdro stabilizátoru, držák příčného stabilizátoru
| AUDI | 6Q0 411 314 F, 6Q0411314F |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
AUTOMEGA Držák příčného stabilizátoru ATM 110063110
zvětšit
29,-ve skladuTyp uložení: gumové ložiskoVnitřní průměr [mm]: 20Vnější průměr [mm]: 32šířka [mm]: 35Pro OE číslo: 6Q0411314FEAN:4053184299698AUDI6Q0411314FSEAT6Q0411314FŠKODA6Q0411314FVOLKSWAGEN6Q0411314FVAG6Q0 411 314 F (6Q0411314F)6Q0 411 314F (6Q0411314F)6Q0411314FKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
MOOG Ložiskové pouzdro - stabilizátor MG VO-SB-7161
zvětšit
55,-ve skladuDélka [mm]: 30Výška [mm]: 35Průměr [mm]: 20Typ kontejneru: SáčekDélka balení [cm]: 8,2šířka balení [cm]: 3,8Výška balení [cm]: 3,4EAN:4044197569687AUDI6Q0411314F6Q0 411 314 F (6Q0411314F)SEAT6Q0411314F6Q0 411 314 F (6Q0411314F)ŠKODA6Q0411314F6Q0 411 314 F (6Q0411314F)VOLKSWAGEN6Q0411314F6Q0 411 314 F (6Q0411314F)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
ORIGINAL IMPERIUM Držák příčného stabilizátoru ORI 37933
QWP Držák příčného stabilizátoru QWP WRM797
AUDI6Q0 411 315 F (6Q0411315F)6Q0 411 314 F (6Q0411314F)SEAT6Q0 411 315 F (6Q0411315F)6Q0 411 314 F (6Q0411314F)ŠKODA6Q0411314FVOLKSWAGEN6Q0411314FVW (SVW)6Q0 411 314 F (6Q0411314F)Konkurenční kódyVšeobecné informace: -