OE 6Q0127401A
SEAT
Palivový filtr
SEAT6Q0 127 401 A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Starline Palivový filtr SF PF7111
    zvětšitStarline Palivový filtr ‐ SF PF7111
    193,-ve skladu
    Výška [mm]: 195Vnější průměr [mm]: 88Vstupní průměr [mm]: 8Výstupní průměr [mm]: 8Typ filtru: filtr zabudovaný do potrubíEAN:8592808108474SEAT6Q0 127 400 A (6Q0127400A)6Q0 127 401 B (6Q0127401B)6Q0 127 401 D (6Q0127401D)6Q0 127 400 B (6Q0127400B)6Q0 127 401 (6Q0127401)6Q0 127 401 A (6Q0127401A)ŠKODA6Q0 127 401 B (6Q0127401B)6Q0 127 400 A (6Q0127400A)6Q0 127 400 B (6Q0127400B)6Q0 127 401 A (6Q0127401A)6Q0 127 401 (6Q0127401)6Q0 127 401 D (6Q0127401D)VOLKSWAGEN6Q0 127 401 B (6Q0127401B)6Q0 127 401 A (6Q0127401A)6Q0 127 401 (6Q0127401)6Q0 127 401 D (6Q0127401D)6Q0 127 400 B (6Q0127400B)6Q0 127 400 A (6Q0127400A)VAG6Q0 127 401 D (6Q0127401D)6Q0127401B6Q0 127 401 (6Q0127401)6Q0 127 401 B (6Q0127401B)6Q0 127 401 A (6Q0127401A)6Q0 127 400 B (6Q0127400B)6Q0 127 400 A (6Q0127400A)Konkurenční kódy