OE 6N0959455G
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, CUPRA
Větrák chlazení motoru, elektromotor větráku chladiče, větrák kondenzátoru klimatizace
AUDI6N0 959 455 G, 6N0 959 455G, 6N0959455G
SEAT6N0 959 455 G, 6N0 959 455G, 6N0959455G
ŠKODA6N0 959 455 G, 6N0 959 455G, 6N0959455G
VOLKSWAGEN6N0 959 455 G, 6N0 959 455G, 6N0959455G
VAG6N0 959 455 G, 6N0959455G
CUPRA6N0959455G
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AUTOMEGA Větrák chlazení motoru ATM 160068610
    zvětšitAUTOMEGA Větrák chlazení motoru ‐ ATM 160068610
    1 429,-ve skladu
    Jmenovitý výkon [W]: 60Průměr [mm]: 345Napětí [V]: 12EAN:4053184351709AUDI6N0959455G6N0959455F6X0959455A1J0959455F6X0959455F1J0959455E1J0121207L1J0121205B1J0121207SEAT6Q0959455K6H0959455B6X0959455A1J0959455F1J0959455D6X0959455FŠKODA6X0959455F1J0959455F6X0959455AVOLKSWAGEN1J0959455F6X0959455A6X0959455FVAG1J0 959 455 F (1J0959455F)6X0 959 455 A (6X0959455A)6X0 959 455 F (6X0959455F)6X0 959 455A (6X0959455A)6X0 959 455F (6X0959455F)6X0959455F1J0959455F6X0959455A1J0 959 455F (1J0959455F)Konkurenční kódy
  • AVA Clever Choice Větrák chlazení motoru AVA VN7521
    zvětšitAVA Clever Choice Větrák chlazení motoru ‐ AVA VN7521
    1 159,-ve skladu
  • BOSCH Elektromotor větráku chladiče BO 0986338103
    zvětšitBOSCH Elektromotor větráku chladiče ‐ BO 0986338103
    Napětí [V]: 12Výkon [W]: 250Průměr [mm]: 345Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez držákuEAN:4047026322897AUDI6X0 959 455 F (6X0959455F)SEAT6X0 959 455 F (6X0959455F)ŠKODA6X0 959 455 F (6X0959455F)VOLKSWAGEN1J0 959 455 D (1J0959455D)1J0 959 455 F (1J0959455F)6H0 959 455 B (6H0959455B)6N0 959 455 G (6N0959455G)6Q0 959 455 K (6Q0959455K)6X0 959 455 A (6X0959455A)6X0 959 455 F (6X0959455F)Konkurenční kódy