OE 6N0127401Q
VAG
Palivový filtr
| VAG | 6N0127401Q |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
KAMOKA Palivový filtr KAM F300101
zvětšit
159,-ve skladuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíVpusť [mm]: 8Odtok [mm]: 8Pro OE číslo: 190658Výška [mm]: 173Typ paliva: NaftaVnější průměr [mm]: 88EAN:5908242655826CITROËN190658FIAT191127401EFORD1022920502509672009867240621BG1T 9W36 5AA (BG1T9W365AA)BGT9 W365 AA (BGT9W365AA)BJ17 9W36 5AA (BJ179W365AA)PEUGEOT190630190658SEAT191127401A191127401B191127401E191127401J191127401L191127401M191127401N1H01274011H0127401C1H0127401G2TA1274016N0 127 401 Q (6N0127401Q)6N01274016N0127401A6N0127401C6N0127401D6N0127401E6N0127401R7M0127401A7M0127401BŠKODA191 127 401 A (191127401A)191 127 401 B (191127401B)191 127 401 E (191127401E)191 127 401 J (191127401J)191 127 401 L (191127401L)191 127 401 M (191127401M)191 127 401 N (191127401N)1H01274011H0127401C2TA1274016N0 127 401 (6N0127401)6N0 127 401 D (6N0127401D)6N0 127 401 Q (6N0127401Q)6N0 127 401E (6N0127401E)6N0127401A6N0127401C6N0127401R7M0127401A7M0127401BVAG191 127 401 J (191127401J)191 127 401 L (191127401L)191127401A191127401B191127401E191127401M191127401N1H0 127 401 G (1H0127401G)1H01274011H0127401B1H0127401C1HO1274012TA1274016N0 127 401 D (6N0127401D)6N0 127 401 E (6N0127401E)6N01274016N0127401A6N0127401C6N0127401Q6N0127401R6NO 127 401 C (6NO127401C)7M0127401A7M0127401BACXD138GENERAL MOTORS93156997Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
MAHLE Palivový filtr MAO KL 77
zvětšit
589,-ve skladuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,0Výška [mm]: 169,0Vpusť [mm]: 8Odtok [mm]: 8,0Výška balení [cm]: 17,50Hmotnost netto [g]: 275Délka balení [cm]: 9,0šířka balení [cm]: 9,00EAN:4009026032510Použitá čísla: 78753311Skladem ve skladu