OE 6K0422804D
ŠKODA
Axiální kloub příčného táhla řízení, příčné táhlo řízení
ŠKODA6K0 422 804 D, 6K0 422 804 D*, 6K0422804D
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • MOOG Příčné táhlo řízení MG VO-DS-1512
    zvětšitMOOG Příčné táhlo řízení ‐ MG VO-DS-1512
    609,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: VO-DS-1511Typ kontejneru: BoxDélka balení [cm]: 41,5šířka balení [cm]: 11Výška balení [cm]: 8EAN:5010874765191AUDI6K0 422 804 D (6K0422804D)6K0422804DSEAT6K0 422 803 D (6K0422803D)6K0 422 804 (6K0422804)6K0 422 804 A (6K0422804A)6K0 422 804 D (6K0422804D)6K0422803A6K0422803D6K04228046K0422804A6K0422804DŠKODA6K0 422 804 D (6K0422804D)6K0422804DVOLKSWAGEN6K0 422 803 D (6K0422803D)6K0 422 804 A (6K0422804A)6K0 422 804 D (6K0422804D)6K0422803A6K0422803D6K0422804A6K0422804DKonkurenční kódy
  • SIDEM Axiální kloub příčného táhla řízení SID 63611
    zvětšitSIDEM Axiální kloub příčného táhla řízení ‐ SID 63611
    279,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaVelikost závitu: MM14X1,5RRozměr závitu 1: MM14X1,5RDélka axiálního kloubu [mm]: 319Jen ve spojení s: NUTEAN:5413978163236SEATPart of (Partof)6K0 422 804 D* (6K0422804D)6K0 422 804 A* (6K0422804A)6K0 422 803* (6K0422803)6K0 422 803 D* (6K0422803D)6K0 422 803 A* (6K0422803A)ŠKODA6K0 422 804 D* (6K0422804D)Part of (Partof)6K0 422 803 D* (6K0422803D)VOLKSWAGEN6K0 422 804 D* (6K0422804D)Part of (Partof)6K0 422 803* (6K0422803)6K0 422 803 D* (6K0422803D)Konkurenční kódy