OE 6K0422803E
VOLKSWAGEN
Axiální kloub příčného táhla řízení, příčné táhlo řízení
| VOLKSWAGEN | 6K0 422 803 E, 6K0 422 803 E*, 6K0422803E, 6K0422803E* |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DELPHI Axiální kloub příčného táhla řízení DF TA3167
zvětšit
329,-ve skladuMontovaná strana: levá přední nápravapravá přední nápravaRozměr závitu 2: M14x1.5Délka [mm]: 338šířka [mm]: 37Výška [mm]: 37Délka axiálního kloubu [mm]: 318EAN:5012759974278SEAT6K0 422 804 E* (6K0422804E)6K0 422 804 B*- (6K0422804B)6K0 422 803 E* (6K0422803E)6K0 422 803 B* (6K0422803B)VOLKSWAGEN6K0 422 804 E* (6K0422804E)6K0 422 804 B* (6K0422804B)6K0 422 803 E* (6K0422803E)6K0 422 803 B* (6K0422803B)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
FAG Axiální kloub příčného táhla řízení FG 840 0168 10
zvětšit
289,-ve skladuRozměr závitu 1: M14x1,5Rozměr závitu 2: M14x1,5Délka axiálního kloubu [mm]: 342EAN:4014870429386AUDI191 422 803 (191422803)191422821191422803191 422 821 (191422821)SEAT191422821191 422 821 (191422821)VOLKSWAGEN6K0422804D* (6K0422804D)191422804A* (191422804A)191422804D191422804D* (191422804D)191422804E191422804E* (191422804E)191422821191422803E6K0422804D6K0422803E* (6K0422803E)6K0422803E6K0422803D* (6K0422803D)6K0422803D6K0 422 803 D (6K0422803D)6K0 422 803 E (6K0422803E)6K0 422 804 D (6K0422804D)6K0 422 804 E (6K0422804E)191422803E* (191422803E)6K0422804E* (6K0422804E)6K0422804E191 422 803 (191422803)191 422 803 A (191422803A)191 422 803 D (191422803D)191 422 803 E (191422803E)191 422 804 A (191422804A)191 422 804 D (191422804D)191 422 804 E (191422804E)191 422 821 (191422821)191422803191422803A191422803A* (191422803A)191422803D191422803D* (191422803D)191422804AKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
FEBI Axiální kloub příčného táhla řízení PROKIT FB 37065
FEBI Příčné táhlo řízení PROKIT FB 44675
FEBI Příčné táhlo řízení PROKIT FB 44741
LEMFÖRDER Axiální kloub příčného táhla řízení LM 30335 01
SEAT6K0 422 807 F (6K0422807F)6K0 422 803 E (6K0422803E)6K0 422 803 F (6K0422803F)6K0 422 804 E (6K0422804E)6K0 422 804 F (6K0422804F)6K0 422 807 E (6K0422807E)VOLKSWAGEN6K0 422 807 F (6K0422807F)6K0 422 807 E (6K0422807E)6K0 422 803 E (6K0422803E)6K0 422 803 F (6K0422803F)6K0 422 804 E (6K0422804E)6K0 422 804 F (6K0422804F)Konkurenční kódy -