OE 6G9N11000GA
FORD
Startér
FORD6G9N 11000 GA, 6G9N-11000-GA, 6G9N11000GA
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AS-PL Startér APL S9241
    zvětšitAS-PL Startér ‐ APL S9241
    2 699,-ve skladu
  • ERA Startér ERA 220419A
    zvětšitERA Startér ‐ ERA 220419A
    4 149,-ve skladu
    Napětí [V]: 12Výkon startéru [kW]: 2,2Počet zubů: 10Provedení zástrčky - ID: 30-50Směr otáčení: směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručičekPrůměr příruby [mm]: 63Počet upevňovacích otvorů: 3Pastorek - základní pozice [mm]: -5EAN:8053379151639FORD1427763147660615294316G9N 11000 GA (6G9N11000GA)6G9N 11000 GC (6G9N11000GC)6G9N 11000 GB (6G9N11000GB)VOLVO8697587A C (8697587AC)8697587Konkurenční kódy
  • HC-Cargo Startér HC 115405
    zvětšitHC-Cargo Startér ‐ HC 115405
    2 659,-u výrobce
    Počet upevňovacích otvorů: 3Výkon startéru [kW]: 2,2Pastorek - základní pozice [mm]: -5,50Napětí [V]: 12Směr otáčení: směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručičekPrůměr příruby [mm]: 63,00Počet zubů: 10Počet závitů: 3Provedení startéru: s redukčním převodemFORD14277636G9N11000GC6G9N11000GB6G9N11000GA15294311476606Konkurenční kódy
  • HC-Cargo Startér HC F 032 115 405
    zvětšitHC-Cargo Startér ‐ HC F 032 115 405
    Napětí [V]: 12Počet zubů: 10Výkon startéru [kW]: 2,2Směr otáčení: směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručičekPrůměr příruby [mm]: 63,0Počet závitů: 3Počet upevňovacích otvorů: 3Pastorek - základní pozice [mm]: -5,50Provedení startéru: s redukčním převodemEAN:5711343185761Použitá čísla115405
    FORD6G9N11000GC14277631476606152943119049936G9N11000GB6G9N11000GAKonkurenční kódy
  • HELLA Startér HE 8EA011612-061
    zvětšitHELLA Startér ‐ HE 8EA011612-061
    Napětí [V]: 12Výkon startéru [kW]: 2,2Počet upevňovacích otvorů: 3Pastorek - základní pozice [mm]: -4Počet zubů: 10Směr otáčení: směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručičekPrůměr příruby [mm]: 63Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno Nový díl bez zástavy Montáž/demontáž musí provést odborný personál! EAN:408230076531104082300765311FORD6G9N11000GB1427763147660615294316G9N11000GA6G9N-11000-GC (6G9N11000GC)Konkurenční kódy