OE 6F103212A
SEAT
Hadice větrání klikové skříně, hadička odvzdušnění víka hlavy válce
SEAT6F103212A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte druh zboží...
  • VAICO Hadice větrání klikové skříně VAC V10-3100
    zvětšitVAICO Hadice větrání klikové skříně ‐ VAC V10-3100
    399,-ve skladu
    Hmotnost [kg]: 0,044EAN:404600162754504046001627545Použitá čísla1049656
    AUDI06F 103 212 D (06F103212D)SEAT6F103212A06F 103 212 A (06F103212A)06F 103 212 D (06F103212D)6F103212DŠKODA06F 103 212 A (06F103212A)6F103212A06F 103 212 D (06F103212D)6F103212DVOLKSWAGEN06F 103 212 D (06F103212D)06F103212AVAG6F 103 212 D (6F103212D)6F 103 212 A (6F103212A)06F 103 212 D (06F103212D)06F 103 212 A (06F103212A)Konkurenční kódy