OE 6A906283F
SEAT
Regulační ventil plnicího tlaku
| SEAT | 6A 906 283 F |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FEBI Regulační ventil plnicího tlaku FB 181734
zvětšit
709,-ve skladuDruh provozu: elektricko-pneumatickýNapětí [V]: 12Počet koncovek: 1Hmotnost [kg]: 0,1EAN:4054224817346AUDI28 906 283 N (28906283N)6A 906 283 F (6A906283F)06A 906 283 F (06A906283F)028 906 283 N (028906283N)FORD1 520 531 (1520531)1 111 362 (1111362)SEAT028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)6A 906 283 F (6A906283F)06A 906 283 F (06A906283F)ŠKODA06A 906 283 F (06A906283F)6A 906 283 F (6A906283F)028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)VOLKSWAGEN06A 906 283 F (06A906283F)6A 906 283 F (6A906283F)028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)Konkurenční kódySkladem ve skladu