OE 6A905409M
AUDI, SEAT, VOLKSWAGEN
Sada kabelů pro zapalování
| AUDI | 6A905409M |
| SEAT | 6A905409M |
| VOLKSWAGEN | 6A905409M |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
HÜCO Sada kabelů pro zapalování Hueco HUC 134791
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 7-14 dnů.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno do 7-14 dnů
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí.
VALEO Sada kabelů pro zapalování VA 346373
zvětšit
1 289,-ve skladuKabel zapalovací svíčky: Kabel zapalování (med)Materiál: SilikonKvantita: 4Průměr [mm]: 7Zapalovací svíčka: Provedení koncovky SAEZapalovací cívka: Provedení koncovky M4Délka 1 [mm]: 220Délka 2 [mm]: 351Délka 3 [mm]: 570Délka 4 [mm]: 580Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky SAEHmotnost [kg]: 0,41EAN:3276423463730AUDI06A905405N06A905409F06A905409M06A905409P06A905430E6A905405N6A905409F6A905409M6A905409P6A905430ESEAT06A905405N06A905409F06A905409M06A905409P06A905430E06B905409E06B905431A06B905433A06B905435A06B905437A6A905405N6A905409F6A905409M6A905409P6A905430E6B905409E6B905431A6B905433A6B905435A6B905437AN102044.02 (N10204402)N10204402N102436.11 (N10243611)N10243611VOLKSWAGEN06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 H (06A905409H)06A 905 409 M (06A905409M)06A 905 409 P (06A905409P)06A905405N06A905409A06A905409H06A905409M06A905409P06A905430E06B 905 409 F (06B905409F)06B 905 431 A (06B905431A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 437 A (06B905437A)06B905409F06B905431A06B905433A06B905435A06B905437A6A905405N6A905409H6A905409P6A905430EN10204402N10243611HITACHI134791134793134831Konkurenční kódySkladem ve skladu