OE 6A198141AX
VOLKSWAGEN
Sada spojky
| VOLKSWAGEN | 6A 198 141 AX, 6A198141AX |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BLUE PRINT Spojková sada BLP ADV183037
zvětšit
1 619,-ve skladuVnější průměr [mm]: 210Počet zubů: 28Vícedílný: trojdílnýDoplňkový vyrobek / doplňkové info: se syntetickým tukemDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s vysouvacím talířemHmotnost [kg]: 5,179Pro OE číslo: 06A 198 141 ADbejte servisních informací EAN:5050063302745AUDI037 198 141 AX (037198141AX)06A 141 015 H (06A141015H)06A 141 025 A (06A141025A)06A 141 025 A S2 (06A141025AS2)06A 141 025 J (06A141025J)06A 141 025 J S1 (06A141025JS1)06A 141 025 Q (06A141025Q)06A 141 025 Q S1 (06A141025QS1)06A 141 031 B (06A141031B)06A 141 031 B S1 (06A141031BS1)06A 198 141 AX (06A198141AX)37 198 141 AX (37198141AX)6A 141 015 H (6A141015H)6A 198 141 AX (6A198141AX)SEAT027 141 026 (027141026)027 141 026 C (027141026C)027 141 026 C S1 (027141026CS1)027 141 026 S2 (027141026S2)027 141 033 C (027141033C)027 141 033 C S2 (027141033CS2)06A 141 015 H (06A141015H)06A 141 025 Q (06A141025Q)06A 141 025 Q S2 (06A141025QS2)06A 198 141 A (06A198141A)06A 198 141 AX (06A198141AX)1L0 198 007 (1L0198007)1L0 198 008 (1L0198008)6A 141 015 H (6A141015H)6A 198 141 A (6A198141A)6A 198 141 AX (6A198141AX)ŠKODA06A 141 015 H (06A141015H)06A 141 025 J (06A141025J)06A 141 025 J S1 (06A141025JS1)06A 141 025 Q (06A141025Q)06A 141 025 Q S1 (06A141025QS1)06A 141 031 J (06A141031J)06A 141 031 J S1 (06A141031JS1)6A 141 015 H (6A141015H)VOLKSWAGEN027 141 025 T (027141025T)027 141 025 T S2 (027141025TS2)027 141 026 (027141026)027 141 026 A (027141026A)027 141 026 A S2 (027141026AS2)027 141 026 C (027141026C)027 141 026 C S1 (027141026CS1)027 141 026 D (027141026D)027 141 026 D S1 (027141026DS1)027 141 026 S2 (027141026S2)027 141 026 T (027141026T)027 141 026 T S2 (027141026TS2)027 141 031 J (027141031J)027 141 031 J S2 (027141031JS2)027 141 032 B (027141032B)027 141 032 B S2 (027141032BS2)027 141 032 T (027141032T)027 141 032 T S2 (027141032TS2)027 141 033 B (027141033B)027 141 033 B S2 (027141033BS2)027 141 033 C (027141033C)027 141 033 C S2 (027141033CS2)027 141 033 H (027141033H)027 141 033 H S2 (027141033HS2)027 141 033 J (027141033J)027 141 033 J S2 (027141033JS2)027 141 033 N (027141033N)027 141 033 N S2 (027141033NS2)027 141 033 T (027141033T)027 141 033 T S3 (027141033TS3)027 141 033 TX (027141033TX)027 141 033 TX S2 (027141033TXS2)037 198 141 AX (037198141AX)06A 141 015 H (06A141015H)06A 141 025 Q (06A141025Q)06A 141 025 Q S2 (06A141025QS2)06A 198 141 A (06A198141A)06A 198 141 AV (06A198141AV)06A 198 141 AX (06A198141AX)37 198 141 AX (37198141AX)6A 141 015 H (6A141015H)6A 198 141 A (6A198141A)6A 198 141 AV (6A198141AV)6A 198 141 AX (6A198141AX)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
BORG & BECK Sada spojky BB HK6855
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
AUDI6A 198 141 AX (6A198141AX)37 198 141 AX (37198141AX)SEAT1L0 198 007 (1L0198007)1L0 198 008 (1L0198008)6A 198 141 AX (6A198141AX)VOLKSWAGEN6A 198 141 AX (6A198141AX)6A 198 141 A (6A198141A)37 198 141 AX (37198141AX)VAG037 198 141 AX (037198141AX)06A 198 141AX (06A198141AX)Konkurenční kódy -