OE 6A103213F
VAG
VAG6A 103 213 F, 6A103213F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • LORO Opravná sada, větrání klikové skříně LOR 053-028-054
    zvětšitLORO Opravná sada, větrání klikové skříně ‐ LOR 053-028-054
    569,-ve skladu
    Jednotka množství: SadaPočet dílů [dílný]: 6Montáž/demontáž musí provést odborný personál! SEAT037 121 142 A (037121142A)6A103213F037121142A37121142A37121142N90 467 301 (N90467301)06A 103 213 F (06A103213F)N9046730106A103213FŠKODA6A103213F37121142A37121142N90 467 301 (N90467301)N9046730106A103213F037121142A037 121 142 A (037121142A)06A 103 213 F (06A103213F)VOLKSWAGEN06A103213AF035103245A5810324705810324706A10324706A103221BK06A103221BH06A103221AFKIT06A103221AF Kit (06A103221AFKit)06A103221AF06A103213FVAG6A 103 213 F (6A103213F)6A103213F6A103213FKIT6A 103 213 F kit (6A103213Fkit)37121142A037 121 142 A (037121142A)06A 103 213 F kit (06A103213Fkit)037121142A37 121 142 A (37121142A)N 904 673 01 (N90467301)N9046730106A 103 213 F (06A103213F)06A103213FKIT06A103213FKonkurenční kódy