OE 5U0422812A
VOLKSWAGEN, VAG
Čep řízení
VOLKSWAGEN5U0 422 812 A, 5U0422812A
VAG5U0422812A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CORTECO Čep řízení COR 49398563
    zvětšitCORTECO Čep řízení ‐ COR 49398563
    229,-ve skladu
    AUDI1J0 422 812/B (1J0422812B)5Z04238126C0423812A6Q0419812C6Q04238126Q0423812C6Q0423812D6R04238126RU4238128Z0 423 811 A (8Z0423811A)8Z04238118Z0423811ASEAT1J0 422 812B (1J0422812B)5Z04238126C0423812A6K0 422 811 (6K0422811)6Q0 423 804 A (6Q0423804A)6Q0 423 804 G (6Q0423804G)6Q0 423 812 (6Q0423812)6Q0 423 812 C (6Q0423812C)6Q0419812C6Q04238126Q0423812A6Q0423812D6R04238126RD423812A6RD423812B6RU4238128Z0423811ŠKODA5Z04238126C0423812A6Q0 419 804 B (6Q0419804B)6Q0 419 804 D (6Q0419804D)6Q0 419 804 F (6Q0419804F)6Q0 419 812 C (6Q0419812C)6Q0 423 812 A (6Q0423812A)6Q04238126Q0423812A6Q0423812C6Q0423812D6R04238126RD 422 812 (6RD422812)6RD423812A6RD423812BVOLKSWAGEN5U0422812A5Z04238125Z1 419 812 (5Z1419812)6C0423812A6K0 422 811 (6K0422811)6Q0 419 814 C (6Q0419814C)6Q0 423 812 D (6Q0423812D)6Q0419812C6Q04238126Q0423812A6Q0423812C6R04238126R0423812A6RD 422 812 (6RD422812)6RD423812A6RD423812B6RU423812VAG5Z04238126Q0423812C6Q0423812D6R0423812VW (FAW)1J0422812BVW (SVW)6C0423812A6Q04238126R0 423 812 (6R0423812)Konkurenční kódy
  • FEBEST Čep řízení FBS 2321-GVILH
    zvětšitFEBEST Čep řízení ‐ FBS 2321-GVILH
    259,-ve skladu
  • FEBI Čep řízení FB 193971
    zvětšitFEBI Čep řízení ‐ FB 193971
    229,-ve skladu
    Montovaná strana: pravá přední nápravavnějšíRozměr klíče: 19 mmPárová čísla výrobku: 193970Délka [mm]: 93Rozměr vnitřního závitu: M14 x 1,5Rozměr vnějšího závitu: M12 x 1,5Rozměr klíče: 19Hmotnost [kg]: 0,45Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s pojistnou maticíDbejte servisních informací EAN:4054224939710VOLKSWAGEN5U0 422 812 (5U0422812)5U0 422 812 A (5U0422812A)5Z0 423 812 (5Z0423812)6Q0 423 812 D (6Q0423812D)Konkurenční kódy