OE 5Q0698151F
SEAT
Sada brzdových destiček
| SEAT | 5Q0 698 151 F, 5Q0 698 151F, 5Q0698151F |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37958
zvětšit
649,-v prodejněŠířka 1 [mm]: 160,1Výška 1 [mm]: 64,6Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,9Brzdový systém: LUCAS/TRWVarovný odstup [mm]: 170Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1EAN:8717109614688Použitá čísla: 25086Skladem v prodejně
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- Zboží je připraveno k odběru v prodejně!
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí.
Nahrazuje: 35070
AUDI2Q0698151F2Q0698151K2Q0698151S5Q0698151AF5Q0698151AH5Q0698151AM5Q0698151AN5Q0698151B5Q0698151D5Q0698151F5Q0698151M5Q0698151N8V06981518V0698151B8V0698151D8V0698151G8V0698151SSEAT5Q0698151AA5Q0698151AH5Q0698151F8V06981518V0698151BJZW698151ANŠKODA2K5698151A2K5698151E5Q0698151AA5Q0698151AD5Q0698151AF5Q0698151AH5Q0698151B5Q0698151F8V06981518V0698151BJZW698151ANVOLKSWAGEN2K5 698 151A (2K5698151A)2K56981512K5698151B2K5698151C2K5698151E2Q0698151F2Q0698151K2Q0698151S5Q06981515Q0698151A5Q0698151AF5Q0698151AH5Q0698151AM5Q0698151AP5Q0698151B5Q0698151D5Q0698151F5Q0698151G5Q0698151L5Q0698151M5Q0698151S5QD 698 151 (5QD698151)8V06981518V0698151B8V0698151D8V0698151G8V0698151R8V0698151SJZW698151ANVAG2K5 698 151 (2K5698151)2K5 698 151A (2K5698151A)5Q0 698 151 (5Q0698151)5Q0 698 151 L (5Q0698151L)5Q0 698 151B (5Q0698151B)5Q0 698 151D (5Q0698151D)5QD 69 8 151 (5QD698151)8V0 698 151 (8V0698151)8V0 698 151B (8V0698151B)8V0 698 151D (8V0698151D)8V0 698 151G (8V0698151G)OSCA20886CUPRA5Q0698151AA5Q0698151AH5Q0698151FKonkurenční kódyInformace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -