OE 5N0820803X
SEAT
Regulovatelný ventil kompresoru
SEAT5N0 820 803 X
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • MAXGEAR Regulovatelný ventil kompresoru MXG AC124383
    zvětšitMAXGEAR Regulovatelný ventil kompresoru ‐ MXG AC124383
    1 179,-ve skladu
    Omezení výrobce: Sanden PXE14/16EAN:5903364333614AUDI1K0 820 808 A (1K0820808A)1K0 820 859 H (1K0820859H)1K0 820 859 J (1K0820859J)1K0 820 859 N (1K0820859N)1K0 820 859 P (1K0820859P)1K0 820 859 T (1K0820859T)5K0 820 803 (5K0820803)5K0 820 803 C (5K0820803C)5N0 820 803 (5N0820803)5N0 820 803 A (5N0820803A)5N0 820 803 B (5N0820803B)5N0 820 803 C (5N0820803C)5N0 820 803 E (5N0820803E)5N0 820 803 F (5N0820803F)5N0 820 803 G (5N0820803G)5N0 820 803 H (5N0820803H)5N0 820 803 HX (5N0820803HX)5N0 820 803 X (5N0820803X)8J0 260 805 (8J0260805)8J0 260 805 A (8J0260805A)SEAT1K0 820 808 A (1K0820808A)1K0 820 859 H (1K0820859H)1K0 820 859 J (1K0820859J)1K0 820 859 N (1K0820859N)1K0 820 859 P (1K0820859P)1K0 820 859 T (1K0820859T)5K0 820 803 (5K0820803)5K0 820 803 C (5K0820803C)5N0 820 803 (5N0820803)5N0 820 803 A (5N0820803A)5N0 820 803 B (5N0820803B)5N0 820 803 C (5N0820803C)5N0 820 803 E (5N0820803E)5N0 820 803 F (5N0820803F)5N0 820 803 G (5N0820803G)5N0 820 803 HX (5N0820803HX)5N0 820 803 X (5N0820803X)8J0 260 805 (8J0260805)8J0 260 805 A (8J0260805A)ŠKODA1K0 820 808 A (1K0820808A)1K0 820 859 H (1K0820859H)1K0 820 859 J (1K0820859J)1K0 820 859 N (1K0820859N)1K0 820 859 P (1K0820859P)1K0 820 859 T (1K0820859T)5K0 820 803 (5K0820803)5K0 820 803 C (5K0820803C)5N0 820 803 (5N0820803)5N0 820 803 A (5N0820803A)5N0 820 803 B (5N0820803B)5N0 820 803 C (5N0820803C)5N0 820 803 E (5N0820803E)5N0 820 803 F (5N0820803F)5N0 820 803 HX (5N0820803HX)5N0 820 803 X (5N0820803X)6QD 820 803 (6QD820803)8J0 260 805 (8J0260805)VOLKSWAGEN1K0 260 839 (1K0260839)1K0 820 808 A (1K0820808A)1K0 820 859 H (1K0820859H)1K0 820 859 J (1K0820859J)1K0 820 859 N (1K0820859N)1K0 820 859 P (1K0820859P)1K0 820 859 T (1K0820859T)5K0 82 0 8 03 (5K0820803)5K0 820 803 C (5K0820803C)5N0 820 803 (5N0820803)5N0 820 803 A (5N0820803A)5N0 820 803 B (5N0820803B)5N0 820 803 C (5N0820803C)5N0 820 803 E (5N0820803E)5N0 820 803 F (5N0820803F)5N0 820 803 H (5N0820803H)5N0 820 803 HX (5N0820803HX)5N0 820 803 X (5N0820803X)6QD 820 803 (6QD820803)8J0 260 805 (8J0260805)8J0 260 805 A (8J0260805A)Konkurenční kódy