OE 58105266H
ŠKODA
Sada spojky, setrvačník, přestavba, spojka
| ŠKODA | 58 105 266 H, 58105266H |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
BLUE PRINT Spojková sada Blue Print SMARTFIT Conversion Kit BLP ADV183069
zvětšit
7 349,-ve skladuVnější průměr [mm]: 229Počet zubů: 23Vícedílný: čtyřdílnýDoplňkový vyrobek / doplňkové info: se syntetickým tukemDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s vypínacím ložiskem se šroubyHmotnost [kg]: 16,631Spojka: Přechod z dvouhmotového na jednohmotový setrvačníkPro OE číslo: 058 105 266Dbejte servisních informací EAN:5057746000455AUDI058 105 266 (058105266)058 105 266 F (058105266F)058 105 266 G (058105266G)058 105 266 H (058105266H)058 105 266 H#SP04 (058105266HSP04)058 105 266 K (058105266K)06B 105 266 A (06B105266A)06B 105 266 C (06B105266C)06B 105 266 D (06B105266D)06B 105 266 E (06B105266E)06B 105 266 F (06B105266F)58 105 266 (58105266)58 105 266 F (58105266F)58 105 266 G (58105266G)58 105 266 H (58105266H)58 105 266 H#SP04 (58105266HSP04)58 105 266 K (58105266K)6B 105 266 A (6B105266A)6B 105 266 C (6B105266C)6B 105 266 D (6B105266D)6B 105 266 E (6B105266E)6B 105 266 F (6B105266F)SEAT058 105 266 H (058105266H)06B 105 266 A (06B105266A)58 105 266 H (58105266H)6B 105 266 A (6B105266A)ŠKODA058 105 266 H (058105266H)58 105 266 H (58105266H)VOLKSWAGEN058 105 266 (058105266)058 105 266 G (058105266G)058 105 266 H (058105266H)058 105 266 K (058105266K)06B 105 266 A (06B105266A)06B 105 266 C (06B105266C)06B 105 266 D (06B105266D)06B 105 266 E (06B105266E)06B 105 266 F (06B105266F)58 105 266 (58105266)58 105 266 G (58105266G)58 105 266 H (58105266H)58 105 266 K (58105266K)6B 105 266 A (6B105266A)6B 105 266 C (6B105266C)6B 105 266 D (6B105266D)6B 105 266 E (6B105266E)6B 105 266 F (6B105266F)Konkurenční kódySkladem ve skladu