OE 4N0505292
AUDI, VOLKSWAGEN
Rameno zavěšení kol, tyč / vzpěra zavěšení kol
AUDI4N0 505 292, 4N0505292
VOLKSWAGEN4N0 505 292, 4N0505292
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DELPHI Rameno zavěšení kol DF TC4491
    zvětšitDELPHI Rameno zavěšení kol ‐ DF TC4491
    859,-ve skladu
    Montovaná strana: pravázadníMateriál: ocelový plechPárová čísla výrobku: TC4490Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez nosného-/vodicího kloubuDélka [mm]: 391šířka [mm]: 40Výška [mm]: 43EAN:5012759619551AUDI4N0505292A4M0505292D4N05052924M0505292LPORSCHEPAB505292958505292DPAB505292AVOLKSWAGEN4N0505292BENTLEY4M0505292DKonkurenční kódy
  • SASIC Rameno zavěšení kol SAS 7476699
    zvětšitSASIC Rameno zavěšení kol ‐ SAS 7476699
    809,-ve skladu
  • SIDEM Tyč / vzpěra zavěšení kol SID 37457
    zvětšitSIDEM Tyč / vzpěra zavěšení kol ‐ SID 37457
    619,-ve skladu
    Montovaná strana: pravá zadní nápravatlačítkoDélka [mm]: 360Typ spojení: podélné ramenoTyč / vzpěra: KulákDbejte servisních informací Párová čísla výrobku: 37456EAN:5413978263363AUDI4M0 505 292 D (4M0505292D)4N0 505 292 (4N0505292)4N0 505 292 L (4N0505292L)80A 505 292 (80A505292)PORSCHE4M0 505 292 M (4M0505292M)958 505 292 D (958505292D)PAB 505 292 (PAB505292)PAB 505 292 A (PAB505292A)VOLKSWAGEN4N0 505 292 (4N0505292)Konkurenční kódy